Толока
Толока
5/5
5
Average: 4.3 (27 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

Toloka

Mykhailo Illienko
2020 year
drama, history
117
ukr
eng
Synopsis

There is a ballad written by Ukrainian poet Taras Shevchenko called “That Catherine's hut is on the hill...". It is about a rescue of Catherine's lover, whom she saves by posing him as her brother. This story, as a parable, flies throughout Ukraine's history and reconstructs its dramatic and heroic episodes. Every challenge, including the Chernobyl accident, leaves Catherine without her home.

But she is stubborn, as many generations of Ukrainians, in rebuilding her house out of pieces. The story is not only about Catherine's redemption, but also about Ukraine's survival throughout the centuries that is reflected in a folk tradition called Toloka.

Read in full
×
Film trailer «Toloka »

Similar movies

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe
/
Impressions of the film
Comments
Sorting
Profile picture for user goahead206
Ольга Бойко
Спочатку не пішло, а потім яяк пішло! Фільм дуже незвичний, естетичний з купою захованих відсилок до історичних та літературних постатей. Таке собі творче есе на тему історії України, яке переповідає останні 300 років через образ жінки-берегині та її хати. Через усі війни і смерті аж до війни сьогоднішньої... При цьому на душі легко після перегляду
Profile picture for user h.chuchak@gmail.com
Альона
Гарний фільм, ніби вся наша історія, вся наша недоля пропливає перед очима. Не вмре Україна, поки живе віра у кожному серці, поки є толока. Ми терплячі, і колись сірники у нашого сусіда нарешті закінчаться.
Profile picture for user khrystya.doskochynska@gmail.com
Khrystyna Doskochynska
Чудовий фільм з глибиною та можливістю роздумів!
Profile picture for user peregrin@ukr.net
Максим Щербань
Давно хотів подивитись, а тут як раз підказали, що є сервіс, де українське кіно можна дивитись легально 🙏
Profile picture for user fatsmilycat@gmail.com
Alexia Melkonyan
Дивлячись цей твір у 2024 році, аж занадто особливими здаються відсили до Бахмутського шляху та Каховського водосховища. Дуже гарне кіно - нестандартно, легко і граючи про глибоке, важливе і важке. Дуже цікавий матеріал для вивчення і обговорення нашої історії.
Volodymyr Livsha
Дивився фільм в кінотеатрі з дівчиною. Нам 25-28, фільм дуже сподобався. Але нещодавно в гості приїхала мама, хотіли їй показати, купили, включили, але оскільки моя мама старша і в неї проблеми зі слухом - то більшість фільму вона не чула (в фільмі дуже багато реплік пошепки), а українських субтитрів нема, прикро. Ну і відповідно фільм вона, через це, не зрозуміла, так як дуже багато чого втрачається без розуміння діалогів.
Profile picture for user goonenglishua
Mariia Mальва
Дуже гарний і символічний та естетичний фільм. Українська хата - фенікс, який відроджується знову і знову. Раджу подивитись кожному