FAQ

For visitors
How do I watch a movie on Takflix?

It's simple: just buy an online ticket. One film = one ticket. Ticket price: 75 UAH (~ $3). As soon as payment is processed, the film is available for viewing for 7 days.

Can I watch Takflix films outside of Ukraine?

Most of our films are available anywhere on the planet where broadband internet is offered. If the film is not available in a certain area, we try to promptly inform you and work towards a solution.

Can I watch films with subtitles on Takflix?

We offer Ukrainian films with English subtitles, as well as subtitles in other languages that are permitted by relevant copyright laws in your area.

Чи буває на Takflix іноземне кіно?

Іноді ми робимо спецпроєкти, в рамках яких показуємо тематичне кіно з інших країн. Прикладами таких проєктів є oiff.takflix.com або polskino.takflix.com. Зазвичай ці проєкти обмежені в часі, тоді як українське кіно доступне завжди.

Чи показує Takflix іноземне кіно з українським дубляжем?

Ні, ми не показуємо іноземні фільми з українським дубляжем. У рамках наших спецпроєктів фільми інших країн можна дивитися з українськими субтитрами.

Якою мовою зняті фільми на Takflix?

У більшості наших фільмів ви почуєте українську мову, в тому числі її діалекти та сленґ. У деяких фільмах поруч з українською звучать інші мови народів України: російська, їдиш, ромська, угорська тощо. В сучасному українському кіно іноді говорять суржиком і нецензурною лексикою. Інформація про мову діалогів та вікові обмеження наведена в описі фільму.

Чи є у вас підписка?

Ми працюємо за принципом кінотеатру: один фільм — один квиток, тому підписки в класичному розумінні у нас немає. Але є спеціальні підбірки, які дають доступ до групи фільмів за вигідною ціною.

Як підключити плазму/SmartTV?

Зараз є два варіанти підключення плазми: браузер і кабель HDMI. Щоб підключити плазму через браузер, треба спочатку купити квиток з телефона/ноутбука, після чого вивести вікно з активним плеєром на плазму через браузер. Ви також можете підключити ноутбук до плазми кабелем HDMI і використовувати плазму як зовнішній монітор. Додаток для SmartTV є у наших планах на майбутнє.

В якій якості відео/звуку ви показуєте кіно?

Ми показуємо фільми в форматі Full HD (1920*1080) зі звуком stereo.

Я хочу подивитися український фільм, якого немає на Вашому сайті. Коли він буде?

Показ і анонсування будь-якого фільму на Takflix починається з рішення правовласників. Найнадійніше спитати у них напряму. Більшість фільмів мають однойменні сторінки на facebook чи instagram, де можна знайти більше інформації та задати питання.

About Takflix
What is Takflix?

It is an online platform where you can legally watch new Ukrainian cinema. Takflix started operating on December 31, 2019 in test mode. We plan to launch a full version of our online streaming platform soon.

What does the name "Takflix" mean?

“Tak” means "yes" in Ukrainian. We say “yes” to Ukrainian cinema, Ukrainian audiences around the world, and online distribution. Takflix is about optimism, a positive mood, and new opportunities for Ukrainian filmmakers.

Хто фінансує Takflix?

Takflix — незалежний культурний проєкт, засновний українською режисеркою Надією Парфан. Takflix не співпрацює з жодними політичними силами, олігархами, венчурними інвесторами та корпораціями. Проєкт працює в режимі стартапу і покриває витрати за рахунок продажу квитків та волонтерської праці однодумців. Ви можете підтримати Takflix благодійним грошовим внеском на рахунок UA303052990000026200749141421.

For right holders
I want my film to hit your platform. What do I need?

Hit us up at takflixcom@gmail.com. We are especially interested in art film, which has a festival history and a wide audience potential.

​​​​​​​Співпраця
Маю для вас пропозицію співпраці

Напишіть нам, будь ласка, на info@takflix.com.