Вулкан
Вулкан
5/5
5
Average: 4.6 (76 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

Volcano

Roman Bondarchuk
2018 year
drama
106
ukr
ukr, eng
Synopsis

Lucas goes to the Crimea border as an OSCE mission member. After several strange coincidences, Lucas is left alone in a small town in southern Ukraine where he meets a local weirdo Vova. Following Vova, Lucas slowly sinks into the life of the Ukrainian province where actions are alien to any logic or structure.

Read in full
×
Film trailer «Volcano »
Impressions of the film
Comments
Sorting
Богдан Образ
Фільм можна віднести до українського жанру “Істерн”, де показано дикий Схід (місцями нагадує Припутні, або Дике Поле за мотивами роману Ворошиловград Сергія Жадана). Головний герой Лукас везе міжнародну делегацію спостерігачів ОБСЄ для висвітлення ситуації в окупованому Криму, але раптом автомобіль ламається. Лукас йде шукати допомогу, а коли повертається – автомобіль зник разом із делегацією. Таким чином, він залишається один у самобутньому регіоні Херсонщини. Дуже тонко, комічно і якісно зображено екзистенційний конфлікт киянина у колоритній провінції. Між іншим, саме завдяки цьому фільму я відкрив для себе акторську гру Віктора Жданова.
Show answers
Profile picture for user pponomarevaa@gmail.com
Mariia Ponomarova
Я тажож завдяки цьому фільму відкрила для себе Віктора Жданова! А також навчилася тримати ложку, прикладаючи її до лоба :)
Alex Shly
Whenever you're not sure - just live. Great film, makes me wanna quit my job and go live in Kherson oblast.
Glib Kozub
Перші кадри взагалі шикарні
Profile picture for user petry4ka8@gmail.com
бобовник золотий дощ
Дуже сподіваюсь, що режисер деколи читає тут коментарі, бо емоцій від перегляду море. Нічого не зрозуміло, я чесно кажу, я шукала підтексти, метафори, але це набір немотивованих вчинків на тлі мальовничних пейзажів. Шоб шо? Чому герой так діє? Робота оператора -- пісня, але поза картинкою тут не було нічого, крім натяку на "щось", яке весь фільм шукаєш і не знаходиш бо його нема. Пусто. Погоня за міражами в бусіку. Рендомні вчинки хитко обгрунтовані "життєвою мудрістю". Не раджу очікувати від цього фільму що-небудь.
Show answers
Inna Gonchar
Гарна робота.
Daria
Нічого не зрозуміло, але гарно і атмосферно. Проте нічого не зрозуміло! Чи я вже про це казала? :))
Іван Коб'юк
Переглянув фільм “Вулкан”, емоції переповнюють, дуже цікава картина. Раджу всім, кому подобається наше вітчизняне якісне кіно ;) А пісню ДахиБрахи "Пливе човен" (офіційний тлограй до цього фільму) почув ще задового до того, як переглянув кіно. Так би мовити випередив події і завдяки цьому саундтреку зазирнув в майбутнє ;) Дякую гурту і дякую хто працюавав над цим фільмом !
Profile picture for user marusja.moroz@gmail.com
Марія Мороз
кіно про Південь) Ніби вдома подувала))
Profile picture for user marusja.moroz@gmail.com
Марія Мороз
кіно про Південь) Ніби вдома подувала))