Пропала грамота
Пропала грамота
5/5
5
Average: 4.9 (84 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

The Lost Letter

Borys Ivchenko
1972 year
comedy
79
ukr
eng
Synopsis

After the battle Cossack Vasyl returnes home to the village Dykanka. But the vacation is interrupted by two envoys who bring hramota (sealed official document) from the hetman. Vasyl must immediately deliver the letter to Peterburg, the capital of the Russian Empire, otherwise Vasyl will be executed. However the devil himself is hunting for this document.

The film depicts the adventures of Vasyl in sequences that are filled with Ukrainian culture, and shows Ukrainian cuisine, costumes, traditions, mystical and comedy-filled situations, anecdotes, and a plethora of obstacles which Vasyl must overcome.

Read in full
Сreative group
Distribution

Chicken Kyiv Films
[email protected]

×
Film trailer «The Lost Letter »

Similar movies

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe
/
Impressions of the film
Comments
Sorting
Profile picture for user olesia.bushumad@gmail.com
Олеся Бушумад
Згадала, що мала лишити негативний відгук! Якщо хтось шукає високу якість - прочитайте. Цей фільм я вже дивилася купу разів. До Дня народження Миколайчука хотіла переглянути у високій якості. Бо знала, що недавно фільм оцифрували. Як же я була розчарована, коли зрозуміла, що у вас на сайті фільм низької якості! Ви хоча б десь це зазначили! За що я платила гроші? Щоб у висновку дивитися фільм на іншому сайті?? Так, не ТІЄЇ довгошуканої якості, якого нема на просторах інтернету, наскільки дізналась, не без вашої доброї руки! Так, я не знайшла того оцифрованого фільму, але я знайшла в кращій якості і ще й безкоштовно! Зрозумійте, я була готова заплатити більше, але тільки б отримати бажану якість! Я не розумію, за що я заплатила.
Show answers
Profile picture for user parfanka@gmail.com
Nadia Parfan
Ви можете повернути кошти. Перевірте будь ласка лист на свою пошту від служби підтримки Takflix
Profile picture for user kuzmatrona@gmail.com
Andrii Kuzmenko
Підкажіть наскільки якісні англійські субтитри? Хочу показати фільм англомовним друзям і шукаємо варіант, де буде не google translate, а оброблений людиною переклад. Дякую!
Show answers
Profile picture for user parfanka@gmail.com
Nadia Parfan
Субтитри робила людина-перекладач. Найкраще оцінити якість особисто, придбавши квиток і проглянувши фільм і кількох різних частинах
Profile picture for user skheilyk@gmail.com
Сергій Хейлик
Англійські субтитри якісні, не Ґуґл перекладач
Sergiy
Якість така ж фуфлижна як і у трейлері?
Денис Камінський
Чудовий фільм. Дивився на одному диханні)
Profile picture for user skheilyk@gmail.com
Сергій Хейлик
Фільм чудовий. Дуже колоритний, з тонким гумором. А от субтитрів українською чомусь немає. Дивився з англійськими.
Profile picture for user a.doshchyn@gmail.com
Андрій Дощин
Не працюють англійські субтитри. У чому може бути проблема? Дякую!
Profile picture for user greenlisk@gmail.com
Igor Serbai
Чудова комедія) Прямо прекрасна!!!
T R
Дивний фільм… схоже, що чергове російське ІПСО, яке зняв завербований кгб режисер. Українці зображені пʼяницями на службі в імпєрптріци, добре хоч без животиків і ссикливого характеру..
T R
Дивний фільм… схоже, що чергове російське ІПСО, яке зняв завербований кгб режисер. Українці зображені пʼяницями на службі в імпєрптріци, добре хоч без животиків і ссикливого характеру..
Show answers
Roman Rudenko
це по Гоголю, в нього всі українці такі. кіностудія, що робила фільм, українська. фільм 12 років після зняття був цензурований радянською владою. і що ви взагалі думаєте, що українці не п'ють, що козаки були ідеальні і завжди тверезі? націоналізм затьмарив вам мізки.