Чи вмієте ви жити?
Чи вмієте ви жити?
5/5
5
Average: 4.5 (24 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

Do you know how to live?

Oleksandr Muratov
1970 year
drama
68
ukr
Synopsis

Do you know how to live? – a love triangle story in Ukraine in the 1970s. Natalya, a Kharkiv pianist, plans to marry a local engineer, Dmytro, but falls in love with a Moscow musician, Oleksandr. She has to make a difficult decision and choose a husband, a city, and a way of life.

Inspired by Italian neorealism and the French New Wave, Oleksandr Muratov created not a typical USSR melodrama, but a film which fits more into the traditions of Western European cinema of the time than Soviet cinema. Here one can spot a great attention to the relationships between men and women, the study of urban life and space, theme existential crisis, and unusual for the Soviet cinema of that time, the sophistication and aestheticization of the scenes and portraits of people on the screen.

Read in full
×
Film trailer «Do you know how to live? »

Similar movies

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe
/
Impressions of the film
Comments
Sorting
я не Я
Неймовірно красиво знятий фільм
Profile picture for user bulanov.dmitriy@gmail.com
Dmytro Bulanov
чудовий, красивий, інтелігентний фільм
Наталія Ярова-Колісніченко
щось мені не дуже....
Олександра Чернік
Незвичайний -це точно. Кожен напевно зрозуміє по своєму...є про що подумати, переклад якісний доволі таки. Багато музики,музики напруженої,кіно видається таким над яким варто подумати...Картина показує Харків, багато місць знайомі,переважно центр, є сцени з незвичайною футуристичною колоною,де відбувається діалог героїв,на мою думку це футуристичний тент у Саржиному ярі? Хотілося б більшу якість..але все ж таки кіно 1070 року,тому і за це дякую.
dsgf dfg
фільм дуже красивий. Але ж йо-ма-йо! Чому вона не може йому прямо сказати що з нею?! Слвоами через рот! Нащо себе мучити й іншу людину? І він теж "хочеш бути щасливою - вір мені, як святому письму, роби що я скажу" Мені згадує ться як кілька років тому подивилася Іронію Долі. Перша частина непогана. Але у другій головний герой веде себе дуже абюзивно, такий собі альфач теж "ти будеш моєю і мені насрати на мужика, який у тебе був доки я не з'явився" і вона падає йому в обійми, бо він справжній мужик. Аж гидко було дивитися. Це такі стосунки пропагував срср, промивав мозги нашим батькам. Не дивно, що сімейне насильство толерувалося, навіть вважалося нормою. Не дивно, що жінки свято вірили у "б'є значить людить" Добре що зараз це міняється
Profile picture for user denys.v.skvortsov@gmail.com
Denys Skvortsov
Цікавий фільм
Наталя Матлак
Дуже сподобався переклад. От, мабуть, на тому і все…)