Коли падають дерева
Коли падають дерева
5/5
5
Average: 4.5 (96 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

When the trees fall

Marisya Nіkіtyuk
2018 year
drama
88
ukr
eng
18+
Synopsis

Little Vitka lives with her teenage cousin Larysa and her boyfriend, the young criminal Scar. Yearning to be self made, the village community ostracizes Larysa.

The young lovers plan to escape from a life of crime, misery and their relatives. But are they ready to pay the full price for freedom?

Read in full
×
Film trailer «When the trees fall »
Impressions of the film
Comments
Sorting
Profile picture for user anikieievad@gmail.com
Diana Anikieieva
Перевищив усі очікування! Не думала, що в Україні так якісно можуть знімати кіно. Дуже природня гра акторів, захоплюючі сцени, талановита операторська робота. Надзвичайно вдалі кадри природи, міста та села, все це створює єдину "свою" атмосферу у фільмі. Вразили сцени, де Лариса лежить на могилі та тоне з голими тілами людей навкруги, це справжнє мистетцтво у фільмі. Сподобалося як показані деяки реалії "кліше" українського побуту та життя.
Max Kryviy
Це кіно !!! Отримав велике задоволення ! Рекомендую
Наталя Корнієнко
Один з найкращих фільмів сучасного українського кіно. Прекрасно все: сюжет, зйомка, гра акторів. Браво!
Profile picture for user ivan.lobashov@gmail.com
Ivan Lobashov
Цей фільм це катастрофа. Усе крім роботи оператора - це жахливий жах. Якби мені дали вибір - подивитсь цей фільм чи не народжуватись - я би обрав друге
Yevhen Sv
Я в захваті з фільму! Гра акторів, оператор, режисер, всі хто приймав участь у даному проекті, ви круті! Рекомендую!
Profile picture for user alka-z@bigmir.net
Alina Bielun
Читала в коментарях відсилання до Ларса фон Трієра «Меланхолія» – погоджуюсь, болотяні сцени із ряскою, музика, містична неквапність в мене також римується. Проте водночас ритм і розвиток подій, часом близький до Кустуріци. Але все ж, ці рими займають своє місце у картині, влучно відкриваючи самобутність: тогочасного побуту, дитячого світосприйняття, провінційних паттернів поведінки, пострадянської свободи та болю руїни. Як на мене, головною ідеєю та метою персонажів є втеча.
Софія
Фільм дуже сподабвся. Анастасія мега круто зіграла, ніби переживала разом із нею усю цю трагедію. Формат чимсь фестивальне кіно нагадує, але дуже якісно все зроблено, по-мистецьки, з продуманими деталями. Сподіваюсь ця стрічка отримає більше уваги від громадськості.
Ксюша Степанюк
Соковите і емоційне кіно, яке перевищило мої очікування! Марися створила щось дуже живе, реалістичне та водночас гротескне і метафоричне, показуючи зріз суспільства, яке з однієї сторони боїться осуду, а з іншої - шукає можливости бунтувати. Естетично привабливі кадри і дуже професійна операторська робота - насолода для очей! Щиро тішусь тому, що українське кіно саме таке!
Profile picture for user chernyavskij803@gmail.com
Валера Морозов
Ахуенное кино!!! Жеке Григорьеву Оскар!!!
Profile picture for user nenorm@gmail.com
Віра Семенова
такий фільм химерний, такий безнадійний, безпросвітний... ніби передчуття якогось страшного лиха. не знаю, як підібрати слово.післясмак - як від "Меланхолії" Ларса фон Трієра... ви можете забути сюжет - але це відчуття про фільм лишиться.