МІФ
МІФ
5/5
5
Average: 4.6 (36 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

MYTH

Leonіd KanterІvan Yasnіy
2018 year
portrait film
62
ukr
eng, pol
Synopsis

"MYTH" is the life story of Vasyl Slipak - an opera singer with a world name and unique voice, who participated in war in the Donbas.

Vasyl was born in Lviv, but later in a search of musical career, having a unique voice - countertenor, moved to France. He lived there for 19 years and found everything we used to call "happiness": a name, a successful career on the world opera stages, loyal friends and love. He actively participated in the Revolution of Dignity, leading demonstrations in France, and later joined the volunteer movement in helping Ukraine. It would seem that he was doing more than enough as a man of art. But Vasyl decided to leave the stage and career in Europe and join the ranks of volunteers when his home country came to war. While performing the combat task, Vasyl "Myth" Slipak was killed by a sniper's bullet.

Read in full
×
Film trailer «MYTH »

Similar movies

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe
/
Impressions of the film
Comments
Sorting
Profile picture for user tamara.m.gulko@gmail.com
Тамара Гулько
Герої не вмирають! Сподіваюсь, що іменем Героя назвуть вулиці в багатьох містах України
Profile picture for user kovalenkonasti0@gmail.com
Anastasia Kovalenko
Прекрасний фільм! Вважаю, що кожному і кожній необхідно його переглянути для усвідомлення, які люди віддають своє життя заради миру, заради нас. Нажаль, я дізналась про Василя Сліпака лише після того як російські окупанти знищили йому пам”ятник, який розташований недалеко від місця загибелі, що біля Маріуполя. І стало цікаво, що це за особистісь і за що росія так боїться оперного співака. Документальний фільм, який переглядається на одному подихові, який залишає гордість за наших захисників. Шкода, що я не знала про Василя Сліпака аж досі,до повномасштабної війни, але розповідатиму і рекомендуватиму подивитись фільм всім друзям!
Андрій
Слава Герою! Слава Великій Людині! Слава Україні!
Profile picture for user pm.am.yongshi
Polina Marchenko
Слава Герою України!
Profile picture for user madeinzalisci@gmail.com
Віктор Хомяк
У вас не працює посилання на донати (
Profile picture for user anastasya.pukha@gmail.com
Настя Пуха
Я дуже вдячна, що тепер знаю історію Василя Співака. Завдяки самовідданості таких людей, як він, ми живемо в незалежній країні. Ми нестимемо пам'ять про нього як героя своєї країни, для якого Україна була понад усе. Понад стосунки, сцену, турне, комфортне життя у Франції. Я дякую йому та всім, хто працювали над фільмом, щоб зберегти цю історію. Вона, як і багато інших, продовжить живити нашу віру та незламність. Слава героям!
Profile picture for user karlmadest@gmail.com
Max Uhan
цікаво, не любив росію, але трахва тупу кацапську шмару)
ирина ященко
Слава Украине и ее сыновьям!!!
Maryna Syniak
Слава герою! Соромно, що не знала про нього раніше.
Profile picture for user capuchin.club@gmail.com
Denys Husak
До сліз