Вусатий Фанк
Вусатий Фанк
5/5
5
Average: 4.7 (81 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

Moustache Funk

Oleksandr Kovsh
2021 year
musical
72
ukr
eng, ger, ukr
Synopsis

The citizens of the USSR do not need to listen to James Brown, Frank Zappa or Pink Floyd - the government thought so. But all that changed in the late 1960s: under the direction of the Politburo, VIAs (vocal-instrumental ensembles) began to appear in Ukraine to become analogues of Western rock bands. But something went wrong: instead of loyal musicians, the government got a modern and original music scene. These musicians did not like their bands to be called VIA. Now this music will have a new name - Moustache Funk!

"Moustache Funk" is a documentary about one of the brightest periods of Ukrainian pop music. The film is released with the support of Hacken. 
https://hacken.io/

Read in full
×
Film trailer «Moustache Funk »

Similar movies

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe
/
Impressions of the film
Comments
Sorting
Profile picture for user jake.tanin@gmail.com
Chychanovsky Eugene
Дякую творцям та усій команді за фільм! На довгу пам'ять наступним поколінням. Дякую TAKFLIX за можливість комфортного перегляду.
Ihor Polishchuk
Не раджу для перегляду. Культурний феномен не розкрито, оповідь уривчаста та не послідовна. Власне, музиці та її аналітиці майже не преділено уваги. Це більше фільм про те як важко було в совку грати у складі гурту і діставати закордоні платівки. Той випадок коли трейлер кращий за продукт.
Profile picture for user ania.susak@gmail.com
Анна
Хоч сторітелінг фільму дещо хаотичний і почасти повторюваний, фантастичний матеріал і харизматичні герої роблять його дуже цікавим і приємним для перегляду. Тому однозначно рекомендую) Це дуже унікальна і яскрава сторінка української музичної історії.
Profile picture for user piddyachyy@gmail.com
Дмитро Піддячий
Стільки нового подізнавався про той період нашої музичної історії, зараз шукаю пісні вже на Youtube Music,
Profile picture for user oleksandr.makar.ol@gmail.com
Олександр Макар
я, м'яко кажучи, чикав чогось вартіснішого... до перегляду сміливо НЕ раджу. Це якась шабашка, а не матеріал.. вибачте...
Денис Кириченко
Очікував більшого. Стрічка цікава, але має дещо рване оповідання. Таке відчуття, ніби автори намагалися сказати набагато більше але не встигли, і тому вирішили порізати половину оповідання. Проте подивитися все одно варто, хоча б заради того, щоб знайти нові треки для свого плейліста.
Taras Malyi
Дякую команді, які працювала над фільмом. Особливо за записані історії музикантів. Можливо, свого часу, їм не вдалося сповна сказати (зіграти) все, що хотілося на сцені. Але зараз, після стількох років, вони точно можуть пишатися цим культурним спадком. Дякую платформі TAKFLIX за можливість зручного перегляду вдома)
Юра
Дякую творцям за стрічку, але питань до неї лишилося багато. Головне з них: нафіга там потрібен був Скрипка?
Andrik K
Саме таких фільмів і не вистачає. Неймовірна стрічка усім раджу до перегляду 10 із 10!!!
Andriy Viychuk
Ідея прекрасна, реалізація така собі. Таке враження що фільм старались максимально наповнити контентом, що і вмістили трейлер до фільму на початку фільму. Багато води, незрозумілих монологів голосу за кадром, який часто просто ні про що; та легкої крінжі з "головними героями", музикантами з минулого. Не цікаво викладено матеріал. Персонажі в яких брали інтерв'ю - не зрозуміло хто вони, мало контексту в просто назві гурту. Мало аналізу музики і творчості. Фільм на швидку руку, ледве тягне на трійку.