Гуцулка Ксеня
Гуцулка Ксеня
4.4/5
4.444445
Average: 4.4 ( 45 votes )
Thank you! Your vote has been counted.

Hutsulka Xenya

Olena Dem'yanenko
2019 year
musical
90
ukr
Unfortunately this film is currently not available due to the terms of the license agreement.
Synopsis

1938. In the Carpathian village of Vorokhta, home to the most beautiful hutsulka named Xenya, former villagers arrive and nowadays are American immigrants in order to find a bride for young Yaro.

He will receive his millionth inheritance, provided he marries a conscious Ukrainian. Western Ukraine has two weeks to annex ...

Read in full
×
Film trailer «Hutsulka Xenya »
Impressions of the film
Comments
Sorting
Profile picture for user oshvets24@gmail.com
Oksana Shvets
Фільм суцільне розчарування. Класні там лише Даха Браха і Дах Дотерс
Аліна Мельничук
Заберіть свою Америку і поверніть мені мою Україну...
Vic Zak
Милий, наївний мюзикп з великою кількістю чудової музики, але найкращі актори тут - Дах Дотерс, а не основний склад.
oll zar
Мені сподобалось дивитись це кіно! Прекрасний мюзикл, творці дотримались вимог жанру. Так стильно, автентично. Для мене все враження створила саме музика. Дуже гарні пейзажі Карпат. Тому рекомендую до перегляду для тих, хто хоче зануритись в один із вимірів української співочої душі:)
Bogdan Bodriagov
На жаль, за умовами ліцензійного договору цей фільм зараз не доступний у вашому регіоні
Максим Гладкий
Фільм сподобався. Особливо зайшов музичний супровід ну і рідні Карпати.
Profile picture for user makedonia97@gmail.com
Marina lav
У фільмі діє заборона на акторську гру. Намагаються грати тільки молоді акторки другого плану.
Аліна Сахалтуєва
Мені дуже сподобався мюзікл!) Колоритний, ідейний!)) Дякую! #Мовомаратон #МоваНезалежності
Profile picture for user maksymets@gmail.com
Oleksandr Maksymets
Радий, що такий фільм з'явився, але недотягнули як на мене до мистецької пам'ятки. Сподобалося: - атмосфера фільму: чудові костюми, деталі побуту, карпати, традиційні елементи смачно вписані - Даха Дотерс неймовірні, їх можна було навіть трохи менше, щоб використати хронометраж на недопрацювання сценарію - спецефекти: потяг, метелики, поховання, відображення Америки Потрібно було допрацювати: - непрорпацьовані головні герої: фільм так і не розповів ким є головна героїня, персонаж Яро мав би змінитися з приїздом в Україну, але це не було передано, почуття і переживання головних героїв не розкриті - сценарій фільму нерівномірний і кульмінація з міліцією і судом не має драматизму і є занадто зкомпресованою, натомість хронометраж витрачено на детальне розкривття фінансових моменти - позиціонування українців як бідної нації, яка мріє про еміграцію і заможнє життя, розумію, що це фільм більше висміює, але все ж. Насправді багато людей з Верховини люблять те місце де живуть і не поміняли б природу, свіже молоко і своє господарство на хруст банкнот і шум великого міста Загалом отримав естетичне задоволення від фільму, надіюсь наступний фільм в такому ж стилі займе почесне місце в здобутках кінематографу і буде поставлений як мюзікл в театрі також.
Profile picture for user tanyatanu1
Tetyana Hubska
Досить класний фільм, ми з сім’єю подивились. Гарні пісні і виконавці, дуже якісна картинка і зйомка. Нажаль не для частого повторного перегляду, але потенціал є.