Співає ІФТКЕ
Співає ІФТКЕ
4.7/5
4.7093
Average: 4.7 ( 86 votes )
Thank you! Your vote has been counted.

Heat singers

Nadia Parfan
2019 year
tragicomedy, musical
63 min
Original language
Ukr
Subtitles
English, Polish, German, French

Synopsis

Short description of the plot without spoilers

For many years, Ivan Vasyliovych has been the trade union leader at Ivano-Frankivsk TeploKomunEnergo, a municipal heating company in western Ukraine. His magnum opus is the trade union choir for mechanics, repairmen, dispatchers, book-keepers and other employees. Is it possible to warm up customer's cold radiators with the power of Ukrainian folk song?

Read in full
×
Film trailer «Heat singers »

Comments

Impressions of the film
TAKFLIX audience reviews on this film
Profile picture for user nataliya95parshchyk@gmail.com
Nataliya Parshchyk
Подивилися з хлопцем фільм на одному подиху. Залишив справді сильне враження. Було і смішно, і іронічно, і сумно. Звук у фільмі просто вражає, а правдивість, задокументованість реальності пронизує до глибини серця. Співпереживали героям та насолоджувалися їхнім красивим співом. Монтаж створює враження паралельної реальності, підсилюючи розуміння внутрішнього світу людей, що з'являються у кінокартині. Звісно, хтось може знудитись під час перегляду, але цим і відрізняється документальне кіно від розважального, тож варто просто зрозуміти свої смаки. Також вдячна за сервіс, адже дуже легко вдалося знайти фільм, і додати англійські субтитри. Пишаємося українською режисеркою Надією Парфан, її знімальною командою та онлайн платформою Takflix.
Богдан Образ
Я настільки був зачарований грою акторів, що навіть не зрозумів одразу що фільм є документальним. У фільмі показують щоденне життя працівників Іванофранківськтеплокомуненерго з застарілими системами опалення й вічно незадоволеними клієнтами, які неохоче оплачують за комунальні послуги. Але щоб відійти від такої рутини – у ІФТКЕ функціонує самодіяльний хор, який виступає у місті й області та отримує різноманітні нагороди. Особливо якісно у фільмі передано звуки: вода у трубах, котельна, голоси та співи – усе це створює суцільну мелодію.
Profile picture for user sydmitry
Дмитро Сидоренко
Не бійтеся жанру документального кіно, бо його герої не гірше, а іноді навіть краще за вигаданих Кайдашів відображають українців. Сотні тисяч наших співгромадян, котрі застрягли десь напівдорозі переходу від соціалізму до капіталізму, від авторитаризму до демократії. З одного боку, це радянська «обязаловка» участі в колективній художній самодіяльності, коли не хочеш, але треба. На використання хору на всіляких спартакіадах без сліз не глянеш. З іншого боку – ці люди дійсно співають від душі і явно віддаються своїй справі, як у співі, так і догляді за комунальними тепломережами. Здавалося б, як можна цілу годину цікаво показувати співучих комунальників. Проте режисерка Надія Парфан зуміла передати їхню історію з відчутною любов’ю, а оператори Дмитро Бурко і Василь Гошовський майстерно поміщають глядача в центр подій. Тут є вдосталь звичних нам побутових сцен, а також розваг - співів та спорту, саспенсу – страшних підвалів та бойлерних. А з початком опалювального сезону на перший план виходить конфлікт і драма, коли телефони обривають невдоволені холодними батареями та гарячими платіжками мешканці. Фільм «Співає ІФТКЕ» вийшов настільки пронизливим, що я двічі ледь на заплакав, поки герої стрічки боролися зі зношеною інфраструктурою теплокомунікацій та вдавалися до відмираючих традицій профсоюзних активностей. Хоча посміхався частіше. І навіть підспівував.
Юрій Коваль
Подивився фільм – ніби життя прожив! Вже дві години плачу не можу спинитися. От голова профкому – він же наче з життя пішов, а та жіночка що всіма керує – ким вона тепер керувати буде? Де слюсар буде нарізати різьбу? Кого буде наставляти? А ЯК ЖЕ ХОР?!! Це ж пездець якийсь... Та ну на хєр... Прошу сприймати це як найвищу форму компліментарної лексики всім причетним до створення фільму. Допомогли ще раз зрозуміти, що життя має сенс, і що щастя набагато ближче ніж здається.
Profile picture for user yaryna.kor@gmail.com
Yaryna Korotkevych
Душевне кіно! Ця стрічка про споглядання, занурення у інший побутовий світ, про який раніше глядач й не задумувався (і так, цей світ - світ комунальників - теж колоритний!). Тут немає спецефектів, вау-ефекту - натомість безліч моментів з життя. Бо життя складається з маленьких людей, гумору, деталей і лиш тоді - у велику картину. І добре, коли люди люблять свою справу. Краса цього фільму у любові до простих речей. Дякую, всім рекомендую дивитись)
Profile picture for user gnidetsanna@gmail.com
Anna Gnidets
Неперевершена картина!
Profile picture for user s.borisenko.93@gmail.com
Svetlana Tereshchenko
Прекрасный фильм! Было весело и грустно до слёз. Посмотрели с огромным удовольствием!
Женя Остроушко
Мені сподобалось. Тут немає вибухів, злодіїв і закрученого сюжету. Натомість є розкриття героїв, самоіронія, красива операторська робота. Звукорежисер мав би отримати премію!)
Олеся Ляшенко
Багато схвальних відгуків чула, але... ні про що
Андрій Лавріненко
Фільм складається з випадкової нарізки виступів цього хору на всіляких місцевих подіях та нудного побуту. Це власне увесь зміст фільму. Міг би бути документальним, якби розкривалися якась тема чи був якийсь сюжет. На мій хлопський розум, це було цілковитою помилкою виділяти українські державні гроші на подібний проєкт. Гарно знати, що іванофранківське енерго має хор. Це чудово, але крім цієї інформації більше нічого корисного. Не варто марнувати свій час на перегляд. Навіть самим працівникам було б нудно таке дивитися.
Show answers
Юрій Коваль
Боюся Ви зовсім не зрозуміли про що цей фільм – він про життя. Життя за бетонними стінами цехів, іржавими кузовами буханок на пальне для яких немає грошей, квартир де протікають труби, бо це єдине на що вони через свій вік здатні. І як у всьому цьому люди гуртуються, шукають сенси, вкладають душу в котли та насоси... Всім похєр що десь є якийсь хор. Важливо, що у ньому є люди, життя яких цінне. І хор в них займає настільки серйозне місце, що вони показують своїм дітям його фото і дуже переживають щодо їх виступу. Бо це для них щось важливе.