Співає ІФТКЕ
Співає ІФТКЕ
4.4/5
4.392855
Average: 4.4 ( 28 votes )
Thank you! Your vote has been counted.

Heat singers

Nadia Parfan
2019 year
tragicomedy, musical
63 min
Original language
Ukr
Subtitles
Eng, Pol, Fr

Synopsis

Short description of the plot without spoilers

For many years, Ivan Vasyliovych has been the trade union leader at Ivano-Frankivsk TeploKomunEnergo, a municipal heating company in western Ukraine. His magnum opus is the trade union choir for mechanics, repairmen, dispatchers, book-keepers and other employees. Is it possible to warm up customer's cold radiators with the power of Ukrainian folk song?

Read in full
×
Film trailer «Heat singers »

Comments

Impressions of the film
TAKFLIX audience reviews on this film
Андрій Лавріненко
Фільм складається з випадкової нарізки виступів цього хору на всіляких місцевих подіях та нудного побуту. Це власне увесь зміст фільму. Міг би бути документальним, якби розкривалися якась тема чи був якийсь сюжет. На мій хлопський розум, це було цілковитою помилкою виділяти українські державні гроші на подібний проєкт. Гарно знати, що іванофранківське енерго має хор. Це чудово, але крім цієї інформації більше нічого корисного. Не варто марнувати свій час на перегляд. Навіть самим працівникам було б нудно таке дивитися.
Олеся Ляшенко
Багато схвальних відгуків чула, але... ні про що
Profile picture for user gnidetsanna@gmail.com
Anna Gnidets
Неперевершена картина!
Profile picture for user nataliya95parshchyk@gmail.com
Nataliya Parshchyk
Подивилися з хлопцем фільм на одному подиху. Залишив справді сильне враження. Було і смішно, і іронічно, і сумно. Звук у фільмі просто вражає, а правдивість, задокументованість реальності пронизує до глибини серця. Співпереживали героям та насолоджувалися їхнім красивим співом. Монтаж створює враження паралельної реальності, підсилюючи розуміння внутрішнього світу людей, що з'являються у кінокартині. Звісно, хтось може знудитись під час перегляду, але цим і відрізняється документальне кіно від розважального, тож варто просто зрозуміти свої смаки. Також вдячна за сервіс, адже дуже легко вдалося знайти фільм, і додати англійські субтитри. Пишаємося українською режисеркою Надією Парфан, її знімальною командою та онлайн платформою Takflix.
Богдан Образ
Я настільки був зачарований грою акторів, що навіть не зрозумів одразу що фільм є документальним. У фільмі показують щоденне життя працівників Іванофранківськтеплокомуненерго з застарілими системами опалення й вічно незадоволеними клієнтами, які неохоче оплачують за комунальні послуги. Але щоб відійти від такої рутини – у ІФТКЕ функціонує самодіяльний хор, який виступає у місті й області та отримує різноманітні нагороди. Особливо якісно у фільмі передано звуки: вода у трубах, котельна, голоси та співи – усе це створює суцільну мелодію.
Profile picture for user hudzovskyj@gmail.com
Ľubaś Guzowskij
Насправді, се міг би бути 4-хвилинний кліп на пісню "Гей, соколи" зі стукотом рур, замість копит. А так все цікаве й приємне вухови було в трейлерови.
Женя Остроушко
Мені сподобалось. Тут немає вибухів, злодіїв і закрученого сюжету. Натомість є розкриття героїв, самоіронія, красива операторська робота. Звукорежисер мав би отримати премію!)