Прощавай, Головін
Прощавай, Головін
3/5
3
Average: 3.3 (15 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

Goodbye Golovin

Mathieu Grimard
2019 year
drama
14
ukr, rus
ukr, eng, ger
Unfortunately this film is currently not available in your area due to the terms of the license agreement.
Synopsis

Ian Golovin is preparing for a departure that was preceded by another: his father's death. Now he believes he can finally become his true self. His longing for change drives him to leave the grey tower block estate where he lives in the Ukraine. But Masha, who is somehow always close by, asks the question: You think by changing the audience, we can change who we are?

Read in full
×
Film trailer «Goodbye Golovin »

Similar movies

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe
Impressions of the film
Comments
Sorting
Profile picture for user oleh.sannikov@gmail.com
Санні
Ну таке. Красиві актори, приємно побачити Дашу Плахтій (Маша), операторська робота гарна. Але сцени невиразні, як і тексти. І такий передбачуваний і поверхневий сюжет. Але може я чогось не побачив.
Profile picture for user sydmitry
Дмитро Сидоренко
Ми застаємо головного героя, Яна Головіна, невдовзі після смерті батька. Блукаючи рідними дворами поміж панельних багатоповерхівок, він раз за разом поринає у спогади про похорон і в той же час розмірковує про майбутнє. Хлопчина збирається з силами, щоб відправитися закордон. Назавжди. Лишилося тільки попрощатися з сестрою. «Прощавай, Головін» вийшла цікавою історією про спробу поїхати і спробу лишитися. Це драма про те, як зміна звичного середовища може бути хоробрим вчинком мрійника чи втечею боягуза. А може й просто безвихіддю. Відеоряд інколи виглядає занадто аматорським, а текст – по-підлітковому пафосним, проте потенціал є, що підтверджує активне фестивальне життя фільму.
Profile picture for user pponomarevaa@gmail.com
Mariia Ponomarova
Виглядає наче затягнувшийся фешн-кампейн з поверхневим меседжем й моднєньким зображенням.
Profile picture for user nverner1@gmail.com
Nellie V
В цьому фільмі знялась моя ліпша подруга, моя кішка Нафаня, яка вже пішла на веселку. На жаль, її не вказали у титрах, але побачите в кадрі руду красуню-кішку - це Нафанька.