Вхід через балкон
Вхід через балкон
5/5
5
Average: 4.6 (159 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

Enter Through the Balcony

Roman Blazhan
2020 year
drama
26
ukr, rus
eng, ger
4k
Synopsis

Enter Through The Balcony is a Documentary Short about Ukrainian make-shift balconies. The film explores the phenomenon of the balcony as a small architectural form. Enter Through The Balcony is a journey through the decades. It is a look inside balconies and their owners in cities across Ukraine. It is a balanced and in depth view of the balconies from their owners, employees of city councils, historians, sociologists, urbanists, developers and architects. Through the history of the balconies film explores the history of Post-Soviet Ukraine — life, culture, and the relationships between personal and public space in cities. 

An engaging love letter to Ukraine and its people, Enter Through the Balcony examines how architecture can be a curious pathway to a deeper understanding of culture and place.

 

 

Read in full
×
Film trailer «Enter Through the Balcony »

Similar movies

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe
/
Impressions of the film
Comments
Sorting
Іван Лопатинський
Мені дуже сподобалося, що фільм намагається розглянути український балкон як соціальний феномен. Можна скільки завгодно нарікати на несмак (і я з такими наріканнями частково згоден), але дуже важливо ставити питання "чому?", що стрічка і намагається робити. Дякую авторам!
Василь
Класне кіно. Хочеться мінімум 60 хв... Треш совка і цих балконів зовсім зруйнував архітектурні пам'ятки і нічого не зробиш. Субтитри криві - Odessa, Aleksandr і т.д.
Profile picture for user kirilenko.pavlo@gmail.com
Pavlo Kyrylenko
Вцілому фільм класний, атмосферний. Але виглядає як спроба відбілити цю балконну хворобу в нашому пост-совковому суспільстві. Гляньте як виглядають аналоги нахих "хрущівок" в східному Берліні - це акуратні лаконічні будиночки, і порявняйте з нашими мутантами. Це все через балкони. Я вже не кажу про треш, коли на гарний, старовинний будинок чіпляють цю коробку з вагонки
Христина
Фільм - виправдовування поганого смаку. Хотілося якоїсь протилежної точки зору, а не тільки оди пластиковим коробкам. Скоро будемо виправдовувати кондиціонери на фасадах? Інколи від постійних наїздів і не завжди доречної музики - паморочилось у голові. Хлопець з віконної компанії, у футболці з лого (тобто пряма реклама у проєкті, який профінансував УКФ ) - просто шокував.
Profile picture for user drizzzla@gmail.com
Виктория Шевчук
Цікавий сюжет, знайшла для себе відповіді з приводу деяких типів київських балконів. Але занадто короткий, тема до кінця не розкрита, хотілося би мінімум х3 по тривалості, більше життєвих історій, більше прикладів
Profile picture for user linaborisova777@gmail.com
Людмила Борисова
Спасибо за фильм! Вспомнились все квартиры с балконами, где жила. Они были разные , все по-своему уютные и полезные. Помню время,когда запрещали стеклить балконы, выходящие на улицу (во двор - можно). Но люди стеклили! А новые дома нужно сдавать с уже застекленными балконами, будет красиво! Создавайте новые фильмы. Успехов!
Володимир Новоставський
Цей феномен ще будуть вивчати антропологи майбутнього)) Хоча це не є добрим явищем, в жодному разі, це радше опис нашого суспільства від 70х і до наших днів
Profile picture for user nastasi.patiuk@gmail.com
Anastasia Patiuk
Дякую. Дуже естетична картинка та чудові персонажі:)
Profile picture for user jetpeks@gmail.com
Dmytro Hreshko
Хорош, операторська робота на висоті!
Profile picture for user yrokalo@gmail.com
Yanna Rokalo
Хороший фильм - душевный)