Історія Зимового Саду
Історія Зимового Саду
4/5
4
Average: 4.4 (31 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

The Winter Garden's Tale

Simon Mozgovyi
2018 year
drama
74
rus, ukr
ukr, eng
Synopsis

For the last 45 years, Mrs. Valentina Voronina has been the steward of the floriculture pavilion in the Exhibition of Achievements of the National Economy of the Ukrainian SSR. With a motley crew of four-legged companions, Voronina has devoted her life to tending

plants and mending structures, making the most of seemingly insufficient resources to keep the declining greenhouse alive and standing. But times are changing, and she has been asked to step down and leave the facility of which she’s been the epicenter.

Read in full
×
Film trailer «The Winter Garden's Tale »

Similar movies

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe
Impressions of the film
Comments
Sorting
Profile picture for user s.borisenko.93@gmail.com
Svetlana Tereshchenko
Фильм очень понравился! Наслаждение красивой картинкой, сменой сезонов года. Фильм медитация!
Profile picture for user ivanposylnyi@gmail.com
Іван Посильний
Цікавий фільм з кількома змістовними рівнями. Для себе знайшов і певні гендерні стереотипи, і було цікаво спостерігати за певною домінацією російськомовної завідувачки над україномовними співробітниками. Відчувалася тяглясть радянського, його закоріненість в комунальних підприємствах. Взагалі, "совок" - це те, що для мене було об'єднуючим наративом у фільмі. Його травматизуючий культурний код ніби прошив всі живі і неживі об'єкти у фільмі. І найцікавіше, що я зрозумів для себе - я відчуваю якусь гіпертрафовану безпідставну симпатію до Валентини Степанівни. Напевно, вона є збірним образом наших старших родичів, вихованих радянською системою і копіюючих радянську вчительсько-наставницьку модель відносин старших до молодших за віком.
Profile picture for user house111198@gmail.com
Дарина Дубинина
Один з найкращих фільмів в світі! Дуже рекомендую усім хоча б один раз подивитись.Він наче живий і ти поринаєш у це життя так, наче ти от просто поруч стоїш. Атмосфера неперевершена і все йде так плавно, що не помічаєш час. наче нічого не відбувається, але все ще цікаво. Окрема подяка оператору за таку неймовірно прекрасну роботу!
Profile picture for user ellion.shell@gmail.com
Євгеній Шелест
Чудовий фільм! Побутовий артхаус із глибинною душею, живим суржиком і неповторними особистими історіями
Profile picture for user jakefinnmail
Jake Finn
I loved this film. I don't know how I could write the right comment. A melancholy film capturing a changing Ukraine (post-Maidan, the disrepair of a Soviet institution over years) and a larger than character, Valentina Voronina. I hope I can visit this place once Ukraine has defeated Russia.
Show answers
Profile picture for user eduwithnastasya@gmail.com
Anastasiia Moroz
Дійсна медитація. Дивитися без фонового шуму та бажання паралельно встигнути робити +100500 справ.
Anna Peliukhovska
Чудова робота 🌿
Iknoman
Гарна картинка, а за нею депресняк і беззмістовність. Автор певне вже десь на ретріті...
Profile picture for user dashkova.an@gmail.com
Anna Dashkova
Меня удивляют положительные отзывы. Я ожидала увидеть возрождение оранжереи. Хорошо что сейчас ей наконец-то подарили вторую жизнь. Больше часа просто ни о чем.