Ваша Мішель
Ваша Мішель
4/5
4
Average: 4 (15 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

I Am Michelle

Olena Siyatovska
2023 year
drama, portrait film
20
ukr, rus
eng, ukr
Synopsis

Michelle, a 20-year-old transgender girl, lives in Kyiv, Ukraine, and dreams of becoming a model. Though popular on social media, she is often overcome with loneliness. She returns to her birthplace, a small village in Western Ukraine, to visit the relatives and friends who are the first to accept her.

Read in full
Ваша Мішель
Ваша Мішель
Ваша Мішель
Ваша Мішель
Ваша Мішель
Ваша Мішель
Ваша Мішель
Ваша Мішель
/
/
Сreative group
Directed by

Olena Siyatovska

Written by

Olena Siyatovska
Simon Mozgovyi

Produced by

Olena Siyatovska
Simon Mozgovyi

Cinematography by

Artem Nadyozhin

Sound by

Natalіya Avramenko

Music by

Jo Ranger

Film Editing by

Simon Mozgovyi

Distribution

Chicken Kyiv Films
[email protected]

×
Film trailer «I Am Michelle »

Similar movies

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe
/
Impressions of the film
Comments
Sorting
Profile picture for user pronenkoantony@gmail.com
Anton
Змішані відчуття, російська навіть не продубльовано, хоча в описі про неї ні слова. Плюс підкреслення стереотипу вищості московської.. зовсім не дає зануритися в історію. але друга частина надзвичайно приємна, така багатогранна і різнобарвна. Після фільму більше віриться в людство. Але ця руснява скрізь..
Alla Kupriianova
Для мене цей фільм про меншовартість і зросійщення. Не знаю яка була його першопочаткова мета, але стало дуже сумно. Також чомусь не продубльована російська. Якось не хочеться купляти українське кіно і чути там русняву.
Profile picture for user olha.sergeevna87@gmail.com
norbus
Захоплююче. Природня жіночність головної героїні вражає, справа не тільки в зовнішності, що доповнює її як жінку. Подивилась би щось таке про FtM. Однозначно дивитись для тих, хто дотичний до теми.
dsgf dfg
Очікувала більшої драми, більшого занурення у внутрішній світ персонажки. І та, дуже нериємно вразила рососіянська у фільмі без попередження. Режисер_ка вже би могли попросити персонажів говорити хоча би між собою українською. Велике місто говорить руснявою, а село українською. Правильно, все як завжди - тупі селяни хохли і розумні містяни русскіє. Але приємно вразило ставлення оточуючих до Мішель. Хоча, судячи з останньої сцени, найближчі все ж не приймають її ще й плачуться чого це їх відштовхують. Мені сподобалася ця ідея Міщель типу нащо поважати маму тільки тому, що вона народила. Ми не просили нас народжувати. Поважати можна за вчинки, за поважне ставлення до себе, а не за сам факт існування.