Заміж за іноземця
Заміж за іноземця
3/5
3
Average: 4.2 (17 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

Love Me

Jonathon Narducci
2014 year
drama
52
ukr, rus, eng
ukr, eng
Unfortunately this film is currently not available in your area due to the terms of the license agreement.
Synopsis

Love Me follows Western men and Ukrainian women as they embark on an unpredictable and riveting journey in search of love through the modern “mail-order bride” industry.

 

Read in full
×
Film trailer «Love Me »
Impressions of the film
Comments
Sorting
Юлія Поліщук
Після цього фільму наші чоловіки явно "набирають балів" :) А наших жінок важко зрозуміти...
Show answers
Дарина Щур
Трохи не зрозуміла, чому це? Що не так з чоловіками з фільму, і чим вони суттєво відрізняються від українських? Хіба більш наївні, бо виріслі в спокійному та ситому середовищі.
Mariia Nevelska
Малороски з нульовим інтелектом і без почуття власної гідності або вартісності. Звичайне м'ясо на експорт. Батьки, які не заклали нічогісінько в голову дітям, а лише в шлунок. Окреме обурення викликають усі назви міст транслітеровані з російської. Гидота.
Show answers
Profile picture for user t_vasyl@hotmail.com
Василь Цюпин
Думаю це питання всіх "....росок"...але багато галичанок нічим((( якісно(((морально((( не відрізняються...нажаль..Але, на щастя, не всі..є й гонорові!!)))
Ганна Трофімова
Цікава історія, що викликає і сум і обурення одночасно. Чоловічі персонажі особливо не приємні, розглядають жінок як речі у крамниці, при цьому до себе хочуть ставлення як до особистості.
Profile picture for user vita.ua.meister@gmail.com
Viktoria Shyryayeva
Хвилюючі історії! Кожен з учасників цієї «пригоди» отримав цінний досвід. Хтось навіть отримав сім‘ю і це так класно. А мені, як глядачу, відкрився зовсім інший світ, якого я не бачила ніколи в своїй «бульбашці». Шкода жінок, шкода чоловіків) Фільм зайшов, переглянула на одному подиху!
Profile picture for user t_vasyl@hotmail.com
Василь Цюпин
Такоє...)))