Вперед, за скарбами гетьмана!
Вперед, за скарбами гетьмана!
5/5
5
Average: 4.4 (22 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

Hunt for the Cossack Gold

Vadym Kastellі
1993 year
comedy
88
ukr, rus, eng
eng
Synopsis

In ancient times, the Ukrainian hetman sent treasures with his son to the British bank, hoping that Ukraine would be free and then the gold would help the people thrive. Hetman also told his son the secret code to access the gold in the bank. Nowadays KGB agents and foreign spies are following the hetman's descendant Ivan Polubotko, a phlegmatic and dimwitted man, hoping to acquire treasures with his help.

Read in full
Сreative group
Distribution

Chicken Kyiv Films
[email protected]

×
Film trailer «Hunt for the Cossack Gold »
Impressions of the film
Comments
Sorting
Profile picture for user mrsbntg@gmail.com
Margareeta Evi
тю йо, це найкращий фільм з усіх що взагалі існують. майк дроп
Show answers
Іван Тю Йо
Оголені груди, кмітліве обігрування статевих огранів, огранічна інклюзивність, відповідність одвічним Українським архетипам та русня на своєму місці - на бутилці! Це все та ще багато іншого, режисер зумів загорнути в захоплючий сюжет! Це той випадок, коли йде 15 хвилина і ти пробуєш розібратися що до чого, але як тільки вловлюєш - БАЦ! Зорі! Захід сонця! Кінець фільму((( Краще використання 55 гривень було б тільки на ще один супутник для ЗСУ!!!!!! = - )
Viacheslav
Чудовий фільм, перлина 90-х. Він показує весь сюрреалізм що панував у країні після розвалу радянського табору. За стилєм схожий на фільм Город Зеро, який так само сюрреалістичний.
Profile picture for user sboofi@gmail.com
Лоуреат Нобелевич
топовий фільм, сподіваюсь такого кіно буде більше у нас
Profile picture for user madam.irhova@gmail.com
Ксюша Ірхова
чудове кіно
Profile picture for user zhp1185@gmail.com
Eugene Podkopaiev
Гідний сатиричний фільм, сповнений пострадянського містицизму (на кшталт «Приворотного зілля» Капранових) та гумору. Кінцівка дещо зібгана, як на мене, але, цікаво, що типово не обійшлося без московитів, що хочуть привласнити козацький скарб і переглянути кордони …
Profile picture for user demoncdxliv@gmail.com
Юрій
От би ще знайти "Ну ти й відьма!" )))
Василь Керімов
Дуже гарно. Трошки гірше "Капітана Врунгеля", але все одно дуже смішна пародійна шпигунщина, сплавлена з акуальним 90-инським політ. коментарем. Ганебно, що це не крутили по ТБ частіше (мабуть, через цицьки?).
Profile picture for user andpuw@gmail.com
Andrii World
Фільм просто супер