Погані дороги
Погані дороги
5/5
5
Average: 4.5 (70 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

Bad roads

Natalіya Vorozhbyt
2020 year
drama
124
ukr, rus
ukr, eng
Unfortunately this film is currently not available in your area due to the terms of the license agreement.
Synopsis

Bad Roads portrays diverse human responses that empower survival through the chaos of war. Five stories are set along the roads of Donbas during the war. There are no safe spaces, and no one can make sense of just what is going on. Even as they are trapped in chaos, some manage to wield authority over others. But in this world, where tomorrow may never come, not everyone is defenseless and miserable. Even the most innocent victims may have their turn to take charge.

Read in full
Погані дороги
Погані дороги
Погані дороги
Погані дороги
Погані дороги
/
/
Сreative group
Directed by

Natalіya Vorozhbyt

Written by

Natalіya Vorozhbyt

Produced by

Yuriy Minzyanov
Dmitriy Minzyanov

Cinematography by

Volodymyr Ivanov

Production Design by

Marina Pshenichnikova

Film Editing by

Oleksandr Chornyi
Andrіy Hulyanich

Cast

Igor Koltovskyy
Volodymyr Hurin
Zoya Baranovska
Anna Zhurakovskaya
Oksana Cherkashyna
Yuri Kulinich

×
Film trailer «Bad roads »

Similar movies

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe
/
Impressions of the film
Comments
Sorting
Profile picture for user 20351
Дмитро Сидоренко
Основа фільму – однойменна п’єса Наталії Ворожбит. Попрацювавши над сценаріями українських картин "Кіборги" і "Дике поле", а раніше – російського серіалу "Школа" Валерії Гай Германіки, Ворожбит вперше виступила у ролі режисера власного фільму. Вдалося їй блискуче. "Погані дороги" отримали приз Веронського кіноклубу на Міжнародному тижні критиків Венеційського кінофестивалю. А на премії КІНОКОЛО вона отримала нагороду за найкращий дебют. Стрічка складається з п'яти новел, не пов’язаних між собою. Проте всі вони навіюють жах. Від моторошної історії про роздавлену автомобілем курку, немов з трилерів про жорстокість малих містечок, до сцени знущань проросійського бойовика над полоненою українкою. Драматургічний талант Ворожбит і хороший підбір акторів дозволив створити образи, що закарбовуються у пам’яті. Особливо слід відмітити Юрія Кулініча в ролі сепаратиста-Ґвалтівника. За перевтілення в цього непростого персонажа актор отримав приз премії КІНОКОЛО "За найкращу чоловічу роль". Це справді потужна драма, можливо, найсильніша з тих, які знімали про війну на Сході. Слідуючи за висловом Ніцше, якщо довго дивитися в безодню, безодня починає дивитися в тебе. З кіно про війну на Донбасі схожа історія. Дивитися такі стрічки непросто, але потрібно для того, аби зрозуміти людей, що добровільно чи ні потрапили в жернова війни. Щоб не забувати, що прямо зараз наші співгромадяни живуть в умовах постійної небезпеки й жаху, який більшість із нас може відчути хіба що в кіно.
Profile picture for user 22734
Ksenia Smirnova
Фільм, який залишає післясмак і гору емоцій. Наче хтось змішав усе в голові і замісив з думок та вражень тісто. Не віриться, що це кіно про Україну, і в той же час стільки знайомого серед сюжетів. Мимоволі народжується обурення, протест, відраза і бажання просто втекти від болю, адже сюжет справді катує фрагментами української реальності. Фільм важкий, жорстокий, але відірватися від перегляду неможливо.
Profile picture for user 20968
Cергій
дивився у повній темряві і глибоко вночі - коли точно нема куди спішити і ніхто не відволікатиме. Так і треба дивитися. Я нічого не знав про кіно крім імені авторки. І тому нічого від нього не очікував. Крім того, що в анонсі було вказано, що це драма - отже налаштовувався витримати. Темп дій повільний, кожна важлива сцена закарбовується в пам'ять. Хочеться прискорити, і так би і було, якщо б дивився на звичному ютубі, де знаєш де розташована кнопка перемотки. Добре, що кнопки нема. Я казав собі: тобі важко дивитись? або місцями нудно? Ця сцена триватиме в моєму житті декілька хвилин, а в реальному житті тих, кого показують - це години, дні і навіть місяці, якщо не все життя. На ранок пишу цей відгук. Мозок під час перегляду підсвідомо шукав зв'язок між цими людьми, які були на екрані. Люди живуть в одному часі, в одному регіоні, говорять зрозумілою один для одного мовою, або декількома мовами, розуміють слова, але не розуміють сенси, світи тих людей, які стоять поруч і ці слова промовляють. Все як завжди, скажете. Так. Таке відчуття, що подібне відбувалося і відбуватиметься в інші часи, в інших просторах і в різних куточках світу. То, виходить, що нічого не змінюється? Принаймні для цих людей в таких обставинах. Де вихід з цього пекла? Бути іншим. І шукати своїх.
Alevtina Kakhidze
дивитися раджу ввечері, або не боліла голова на цілий день від сліз.
Profile picture for user 30297
Вікторія Горбатенко
періодично ставлю на паузу, не знаю, чи додивлюсь. важко.
Руслан Сергеєв
Тяжкий. До кінця додивитися не зміг. До удару в ніс, а далі перемотка... Розумію лише одне, що жодна українська влада нічого не зробила у мирний час, щоб поліпшити економіку, а за нею і моральний стан людей з регіону. Інакше все було би по-іншому.
Profile picture for user 26396
Максим Писецький
Дуже не динамічне кіно. Показують кілька відірваних сюжетів, безнадійних і гнітючих.
Profile picture for user 29335
Діма Бондар
дуже атмосферний фільм. Прості речі але пробирає до мурашок.
Profile picture for user 40658
Софія Паньків
Жорсткий, гнітючий і до біса реалістичний. Сцени з відкритим початком і кінцем. Просто фрагменти з життя людей, що перебувають по ту лінію фронту. Не можу точно визначити задум авторки, проте одне знаю точно: кожен глядач має пам'ятати про Донбас і про те, що українці, які там залишилися, колективно перебувають в полоні — фізично і ментально. Просто боляче від того, що найбридкіша зараза під назвою руский мір продовжує поширюватися на нашій землі і калічити наших людей
Profile picture for user 31398
Ira Dudnyk
Фільм дуже сподобався, подивилася на ніч, потім ще не могла заснути - думала про це все. Рекомендую однозначно!