Поїзд Київ-Війна
Поїзд Київ-Війна
5/5
5
Average: 4.5 (58 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

Train Kyiv-War

Korniy Grytsiuk
2020 year
drama
72
ukr, rus
ukr, rus, eng, pol
Synopsis

Only 12 hours away from peaceful Kyiv is Kostyantynivka, a small industrial city in the eastern part of the country, immediately after which the front begins. This entire time people with different characters, social status,

political views and beliefs are traveling on the train side by side. They talk, debate, even quarrel, but speak to each other and go in common direction. And what`s important, they all want to get to peace.

Read in full
×
Film trailer «Train Kyiv-War »
Impressions of the film
Comments
Sorting
Profile picture for user 18241
Ангеліна Польова
Варто глянути стрічку хоча б заради добре знайомих звичок українців та естетики укрзалізниці. А якщо більш серйозно, то гарна робота. Гірко чути антиукраїнську маячню. Пройнялася історіями багатьох незнайомців. Усе буде Україна!
Profile picture for user 19439
Іван Посильний
Цей фільм заслуговує уваги. Цікаво побачити та почути людей, які живуть поруч з нами, але з якими ми не говоримо про війну. По суті, в одному поїзді автори фільму знайшли людей з дуже різним досвідом, дуже різними історіями. І всі вони, тісніше чи більш опосередковано, пов'язані з окупованими містами та людьми, що досі там живуть, поїхали звідти або загинули. Дуже щирий фільм, який обов'язково треба подивитися.
Profile picture for user 19252
Євгенія Горобйовська
Немає слів. Подивилася у 2022, коли і Київ став не зовсім мирним. До сліз, коли розумієш, що цій самій провідниці ще доведеться пережити і запам'ятати на все життя. Шкода, вона не знала, що російським матерям все одно на їх дітей, і так довго тим переймалася. А тому грузину, можливо втретє доведеться кудись їхати. Шкода що люди не розуміють, що саме вони і творять державу, а не президент. Шкода що не бачать всі ті речі, в яких Україна вже краща за інші країни. Бо це дім. Шкода, що так мало говорять українською. Дякую за стрічку.
Profile picture for user 20351
Дмитро Сидоренко
Режисер Корній Грицюк, уродженець Донецька, подорожуючи в рідний край часто опинявся у поїзді «Київ-Костянтинівка». Костянтинівка – остання станція на шляху українців на Донбас, адже за нею починаються блокпости і зона бойових дій. Тож пасажири поїзду, який буквально їде на війну, 12 з половиною годин проводять в непростих розмовах, що так чи інакше зводяться до нападу Росії і ставлення до цього. Ці розмови, про Україну, війну, політику, мову Корній задокументував у своєму фільмі. Вийшов відвертий полілог, з тих, що можливі лише в плацкарті, коли різні думки й вірування сплітаються у дивовижну картину суспільної свідомості. Від ідей та думок мені спочатку хотілося хапатися за голову й промовляти: «Та що ж ви несете»? Проте потім починаєш задаватися питанням, хто більше винен у формуванні світосприйняття людей: батьки, соціум, освіта, держава, медіа, церква? Питанням, на яке немає однозначної відповіді, проте послухати пасажирів поїзду «Київ-Війна» варто, щоб розширити власний світогляд, і побачити тих, хто знаходиться в іншому інформаційному просторі. І зрозуміти, що навіть живучи буквально в різних реальностях, пасажири цього дивного потягу все одно хочуть одного - миру.
Profile picture for user 37984
Galyna Kovbasenko
Гарна робота. По-особливому відчуваєш цей фільм, коли дивишся його зараз: під час повномаштабного вторгнення.
Profile picture for user 19598
Виктор Зайцев
Фільм як життя. Життя людей на Донеччині. Історіі сповнені болю і сподіванням на відновлення Украіни.
Соня Дем'яновська
Деколи здається, що війни, покинуті хати і зламані долі це десь далеко і воно ніколи не зачепить мене. Проте цей фільм показує, що це стається з такими ж простими людьми. Зі своїм життям, різними поглядами, але всі хочуть одного - миру і спокійного розміреного життя. Війна у моїй країні триває уже 7 років і це справді страшно.
В'ячеслав Рибак
Гарна робота, дякую.
Profile picture for user 14219
Василь Кравчук
Цікавий фільм, Дякую!
Profile picture for user 23058
Vasyl Babyč
Чудова робота! Дякую авторові!