Поїзд Київ-Війна
Поїзд Київ-Війна
4.6/5
4.57143
Average: 4.6 ( 14 votes )
Thank you! Your vote has been counted.

Train Kyiv-War

Korniy Grytsiuk
2020 year
war
72 min
Original language
Ukr, Rus
Subtitles
Ukr, Rus, Eng

Synopsis

Short description of the plot without spoilers

Only 12 hours away from peaceful Kyiv is Kostyantynivka, a small industrial city in the eastern part of the country, immediately after which the front begins. This entire time people with different characters, social status,

political views and beliefs are traveling on the train side by side. They talk, debate, even quarrel, but speak to each other and go in common direction. And what`s important, they all want to get to peace.

Read in full
×
Film trailer «Train Kyiv-War »

Comments

Impressions of the film
TAKFLIX audience reviews on this film
Profile picture for user angelinapolyova@gmail.com
Ангеліна Польова
Варто глянути стрічку хоча б заради добре знайомих звичок українців та естетики укрзалізниці. А якщо більш серйозно, то гарна робота. Гірко чути антиукраїнську маячню. Пройнялася історіями багатьох незнайомців. Усе буде Україна!
Profile picture for user ivanposylnyi@gmail.com
Иван Посыльный
Цей фільм заслуговує уваги. Цікаво побачити та почути людей, які живуть поруч з нами, але з якими ми не говоримо про війну. По суті, в одному поїзді автори фільму знайшли людей з дуже різним досвідом, дуже різними історіями. І всі вони, тісніше чи більш опосередковано, пов'язані з окупованими містами та людьми, що досі там живуть, поїхали звідти або загинули. Дуже щирий фільм, який обов'язково треба подивитися.
Profile picture for user sydmitry
Дмитро Сидоренко
Режисер Корній Грицюк, уродженець Донецька, подорожуючи в рідний край часто опинявся у поїзді «Київ-Костянтинівка». Костянтинівка – остання станція на шляху українців на Донбас, адже за нею починаються блокпости і зона бойових дій. Тож пасажири поїзду, який буквально їде на війну, 12 з половиною годин проводять в непростих розмовах, що так чи інакше зводяться до нападу Росії і ставлення до цього. Ці розмови, про Україну, війну, політику, мову Корній задокументував у своєму фільмі. Вийшов відвертий полілог, з тих, що можливі лише в плацкарті, коли різні думки й вірування сплітаються у дивовижну картину суспільної свідомості. Від ідей та думок мені спочатку хотілося хапатися за голову й промовляти: «Та що ж ви несете»? Проте потім починаєш задаватися питанням, хто більше винен у формуванні світосприйняття людей: батьки, соціум, освіта, держава, медіа, церква? Питанням, на яке немає однозначної відповіді, проте послухати пасажирів поїзду «Київ-Війна» варто, щоб розширити власний світогляд, і побачити тих, хто знаходиться в іншому інформаційному просторі. І зрозуміти, що навіть живучи буквально в різних реальностях, пасажири цього дивного потягу все одно хочуть одного - миру.
В'ячеслав Рибак
Гарна робота, дякую.
Profile picture for user tokon472@gmail.com
Виктор Зайцев
Фільм як життя. Життя людей на Донеччині. Історіі сповнені болю і сподіванням на відновлення Украіни.
Софія
Дуже емоційний фільм який прямо кричить з екрану й не може не зачепити
Profile picture for user baseliomusik@gmail.com
Vasyl Babyč
Чудова робота! Дякую авторові!
Profile picture for user vkrav4uk@ukr.net
Василь Кравчук
Цікавий фільм, Дякую!
Olga
Очень понравился фильм, приятно видеть такое украинское кино. Я из Донецка, но давно там не живу, смотрела на одном дыхании. Очень приятно видеть, что люди не озлоблены, все хотят мира. Согласна с мужчиной по поводу нейтралитета, пока Украина подставляется, и может стать очередной площадкой, на которой другие страны выясняют свои отношения. Не надо нам супер военных амбиций, люди у нас мягкие и добрые.
Profile picture for user annavrublevska1984@gmail.com
Anna V
Не завантажується фільм. Що робити? Гроші переказала... Потрібна якась програма?
Show answers
Takflix
Привіт! Надішліть будь-ласка знімок екрану на support@takflix.com. Усе вирішимо.