Жінки, що грають в ігри
Жінки, що грають в ігри
5/5
5
Average: 4.6 (56 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

Women who play

Nadia Parfan
2021 year
portrait film
34
ukr, rus
eng
Synopsis

"Women who play" is a playful film bringing us back to childhood, where everything started. It portraits seven girls who have grown up and who now "rock". They won't be talking about success, but they are the ones who know the rules of the game, and who also know how to violate them correctly.

The film is a collective portrait of seven outstanding women in modern Ukrainian culture: writer Sofia Adrukhovych, cultural journalist Vira Baldyniuk, conductor Oksana Lyniv, artist Alina Kleytman, theatre director Tamara Trunova, cultural manager Yulia Fediv and film director Iryna Tsilyk.

 

Read in full
×
Film trailer «Women who play »
Impressions of the film
Comments
Sorting
Val Honcharenko
Неймовірно! Потрібно більше таких стрічок! Нам потрібен жіночий контекст!
Profile picture for user maksymymija@gmail.com
Solomiia Mak
Дякую за можливість почути цих жінок, почути про їх погляди. Усвідомила для себе, що ігри - це річ, що об'єднує жінок, якими б різними особистостями вони не були. В нас більше спільного ніж здається😊
ЁШ
Написала відгук на своєму Тг-каналі про невідчужену працю Спонтанность https://t.me/spontan_nost, ділюсь і тут: Сім героїнь — це сім лауреаток нагороди Women in Arts 2021, які розповідають про свою роботу і досвід. Вони знають правила гри, і знають, як їх порушувати. Як стати диригенткою, коли ти навіть не знала, що цю професію можуть мати жінки. Як вийти з тіні свого батька. Як бути гарною матір'ю і професіоналкою одночасно. Як створити нову державну установу... Цей фільм — не типовий продукт про "найкращих людей", супер-героїнь, які викликають захоплення та бажання бігти і перемагати так само. Від такого мене вже нудить, як і від змагальницької ідеї: коли місць під сонцем обмежена кількість (числом статуеток або місць в топах журналів), змагатися видається абсурдним. Стрічка показує жінок, які отримали якесь суспільне визнання, але ми бачимо їх простими, вразливими людьми. Так нагорода стала можливістю зафільмувати людей, які ані героїзуються, ані висміюються — як часто це буває в українському кіно. В їхніх очах запал нових ідей, але ще й страх, сумніви і доля невпевненості. Завжди бачачи нових людей на екранах, яким надали місце для висловлювання, цікаво спостерегти, про що вони говорять: чи вони вихваляють систему, яка уповноважила їхні виступати, чи підважують правила гри. В цьому фільмі героїні роблять останнє, навіть без фемінітивів. І, на диво, об’єднані вони всі не якимось "талантом" і зірковими обставинами, а "резинкою" — дівчачою грою, в яку (майже) всі ми стрибали на перервах. За це феміністичне і тихопідрівне висловлювання дякую режисерці і надсилаю свою віртуальну статуетку :)
Наталя Серветник
Сильний, стильний, корисний, мотивуючий, фільм. Картинка і звук просто чудові!
Profile picture for user svets.marianna@gmail.com
Marianna Svets
Неймовірно! Дякую!
Юлія Овсяник
Дуже вдячна за змогу більше дізнатися про цікавих мені жінок, і за цю ностальгіюза юністю в 90их)
ivanna cherchovych
Чудовий фільм, дякую!!!
Тетяна Загребельна
Ех, резинка... наче вчора грали Дякую! Отримала задоволення, понастальгувала.
Lilit Hakopyan
Дякую! Цікава, красива, багатошарова картина, захоплює!
Profile picture for user toniakatola@gmail.com
Antonina Katola
Фільм, який може дати жінці крила. Дякую за таку щиру подачу Х)