Віктор_Робот
Віктор_Робот
4/5
4
Average: 4.3 (29 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

Victor_Robot

Anatoliy Lavrenishyn
2020 year
dystopia, for kids
71
ukr
eng
Synopsis

The distant future. The artificial star, which is supposed to provide energy to the planets around it, is not working. The only one who can fix it, is Vika's grandfather, who created this star. However, he mysteriously disappeared. The girl, together with her assistant - a tiny robot Viktor - decides to find him. And such begins the exciting adventures for these two unlikely friends.

Read in full
×
Film trailer «Victor_Robot »

Similar movies

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe
/
Impressions of the film
Comments
Sorting
Profile picture for user sydmitry
Дмитро Сидоренко
Нечасто нас бавлять анімацією. І не якоюсь 3D картинкою, що хоче бути схожою на західні аналоги, але відстає на десятиліття, а приємним і теплим 2D з власним стилем. Стиль виконання й сюжет розраховані на дітей дошкільного й молодшого шкільного віку. Пісні від «Dakh Daughters» та Марко Галаневича («ДахаБраха») й музика від Антона Байбакова доповнюють цю симфонію.
Анна Вознюк
Надзвичайно вразив і розчулив. Однозначно рекомендуватиму друзям. І ні, мультик не тільки для дітей, має дуже багато сенсів "на подумати". Окрема дяка за живу й смаковиту українську. Серед цитат: - вибачай він трохи... гепнутий. - цирк? та наше життя - це суцільний цирк! Не часто натрапляєш на такі якісні й потішні картини
Михайло Дуда
Мультфільм чудовий та цікавий, а головне неординарний. Вже тільки через це його варто подивитися. Моїй доньці також сподобався, рекомендую.
Христина Василенко
Мульт класний. Але пісні та музика, на мій погляд, не дуже вдало підходять для дитячого мультика. Навіть мені, дорослій, важко сприймалося і хотілося пропустити частину с піснями.
Profile picture for user nikita.dubina@gmail.com
Mykyta Dubyna
Цікава анімація + музична складова - це все зробило перегляд дуже приємним. Буду рекомендувати друзям:)