Казка про Коника
Казка про Коника
5/5
5
Average: 5 (6 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

Tales of a Toy Horse

Ulyana Osovska, Denis Strashny
2021 year
portrait film
75
ukr, rus
eng, ukr
Unfortunately this film is currently not available due to the terms of the license agreement.
Synopsis

Anatoli, a former anti-Soviet activist who is now a monk and an artist, lives in an ancient stone tower in the heart of Tallinn. Day by day, he prays for nature and creates self-made books in his workshop. Many years ago, Anatoli made a vow to find something good in every day. The outbreak of war in Eastern Ukraine makes him leave the peaceful Estonian capital and go to the frontline towns with a mission to work as a volunteer. Since 2014, he has combined the spiritual life with social activism, constantly traveling to the Donbas to deliver humanitarian aid. His vow is being tested by the reality of the ‘grey zone’.

Read in full
×
Film trailer «Tales of a Toy Horse »
Impressions of the film
Comments
Sorting
Profile picture for user sydmitry
Дмитро Сидоренко
Це документалка, присвячена волонтерам на Донбасі. Її головний герой – колоритний монах у миру і художник Анатолій Лютюк. Він керує українським культурним центром в Талліні, але справою його життя в останні роки стало волонтерство, для чого чоловік регулярно відвідує Донбас. Взагалі, знайти цікавого персонажа – половина успіху будь-якої документалістики. І пан Лютюк якраз з таких. Він живе у старовинній кам’яній вежі середмістя Таллінна і поширює українську культуру в Естонії. Перш за все, звісно, мова про церковну службу українською. Але окрім цього, він ще й виготовляє власні книги за старовинною технологією, навіть папір для них робить сам. І у своїй гуманітарній місії за підтримки МЗС Естонії він не тільки привозить продуктові набори, спортінвентар, медичне обладнання у постраждалі райони. Він також збирає історії про взаємодію людей і тварин на фронті. Добрі історії. Когось собака врятувала від міни, десь коти сповіщали про артобстріл до того, як було чутно свист мін, а хтось зайця приручив і поселив у БМП. Здавалося б, ну навіщо воно треба Анатолію? Адже більшість тих, кому він допомагає, швидко бере продукти/гроші і вшивається, їм не до казочок про звірів. Проте герой, немолодий вже чоловік, знаходить в собі сили знову й знову долати тисячі кілометрів, тримаючи в руках дерев’яного коника, що став символом добрих справ для нього, і героєм його нової книги про добрі оповідки з недоброї зони бойових дій.
Profile picture for user krasyna1969@gmail.com
Ольга Сидоренко
ще не бачила.....
Юлія Квітко
Теплий-теплий документальний фільм про художника Анатолія Лютюка, його справу життя та волонтерство на сході України. Світ робить кращим мудрість і простота. Мудрість бачити світлло навіть там, де немає шансів, служити тим, хто боїться. Тим, кого давно розбило зло. До римлян 12:21 Не будь переможений злом, але перемагай зло добром! Мені фільм нагадав, що дякувати завжди є за що і є Кому. Завжди. Я дуже рекомендую до перегляду.
Profile picture for user oleh.sannikov@gmail.com
Санні
Це дуже щирий і світлий фільм: про безкорисливу допомогу, про те, що відстань і кордони - не перешкода, і, звісно, про коника-рятівника.