Красна Маланка
Красна Маланка
5/5
5
Average: 4.4 (11 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

Krasna Malanka

Dmytro Sukholytkyy-Sobchuk
2013 year
drama
53
ukr, ron, rus
ukr
Synopsis

Krasna Malanka is a story about people from Romanian village Krasna on the territory of Ukraine, which are getting prepared for the Malanka  holiday. This holiday is a landmark event for everybody in Krasna, especially for young men, for them it’s the main initiation in life. Malanka is a carnival, a queer pagan show where everyone has his own part.

Read in full
×
Film trailer «Krasna Malanka »

Similar movies

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe
/
Impressions of the film
Comments
Sorting
Daria Li
Співають "Мав я комуніста і того, хто привів його сюди", і тут же хлопець з шапкою-триколором, а говорять як не румунською, то російською. КДБшник у відставці в толстовці "Янукович - мій президент". Свиня, що захлинається кров"ю, і дитина, що за цим спостерігає. Налякана собака, краса костюмів, священики знімають ходу на кнопочні телефони. Через рік почнеться війна, через дев"ять - повномасштабне вторгнення. Маланку це не зупинить, як не зупинила пандемія, голод, радянська окупація. Тільки введуть нових персонажів. Дуже цікаве рішення - змонтувати записи декількох років. Різниця в якості зйомки, інтерв"ю-вставки додають об"єму фільму.
Profile picture for user jakefinnmail
Jake Finn
Thank you a lot for this film! I enjoyed it and learnt a lot about Ukraine, Bukovina and the Romanian speakers who live there! I am happy I watched this film uploaded onto YouTube by the director! I hope I can see more Ukrainian films, whether about Ukrainian, Russian, Hutsul dialect, Crimean Tartar, Romani or Romanian speakers! Slava Ukraini!
Неля Лантух
Дякую! Вперше бачила ці костюми на ГогольФесті та була вражена. Дуже цікаве кіно! На початку мене шокувала ота шапочка з російським гербом, але то був 2013 і ми повинні розуміти, як глибоко занурився руцкій мір в Україну. Багато хто не помічав того, ось і маємо... Цікавий, пізнавальний фільм!
Світлана Родіна
дякую за висвітлення традиції святкування, такої яка вона є! вважаю, що потрібно відзняти продовження :)