Красна Маланка
Красна Маланка
4.6/5
4.625
Average: 4.6 ( 8 votes )
Thank you! Your vote has been counted.

Krasna Malanka

Dmytro Sukholytkyy-Sobchuk
2013 year
ethnography, carpathians
53
ukr, ron, rus
ukr
Synopsis

Krasna Malanka is a story about people from Romanian village Krasna on the territory of Ukraine, which are getting prepared for the Malanka  holiday. This holiday is a landmark event for everybody in Krasna, especially for young men, for them it’s the main initiation in life. Malanka is a carnival, a queer pagan show where everyone has his own part.

Read in full
×
Film trailer «Krasna Malanka »

You may also like

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe
/
Impressions of the film
Comments
Sorting
Profile picture for user jakefinnmail
Jake Finn
Thank you a lot for this film! I enjoyed it and learnt a lot about Ukraine, Bukovina and the Romanian speakers who live there! I am happy I watched this film uploaded onto YouTube by the director! I hope I can see more Ukrainian films, whether about Ukrainian, Russian, Hutsul dialect, Crimean Tartar, Romani or Romanian speakers! Slava Ukraini!
Daria Li
Співають "Мав я комуніста і того, хто привів його сюди", і тут же хлопець з шапкою-триколором, а говорять як не румунською, то російською. КДБшник у відставці в толстовці "Янукович - мій президент". Свиня, що захлинається кров"ю, і дитина, що за цим спостерігає. Налякана собака, краса костюмів, священики знімають ходу на кнопочні телефони. Через рік почнеться війна, через дев"ять - повномасштабне вторгнення. Маланку це не зупинить, як не зупинила пандемія, голод, радянська окупація. Тільки введуть нових персонажів. Дуже цікаве рішення - змонтувати записи декількох років. Різниця в якості зйомки, інтерв"ю-вставки додають об"єму фільму.
Неля Лантух
Дякую! Вперше бачила ці костюми на ГогольФесті та була вражена. Дуже цікаве кіно! На початку мене шокувала ота шапочка з російським гербом, але то був 2013 і ми повинні розуміти, як глибоко занурився руцкій мір в Україну. Багато хто не помічав того, ось і маємо... Цікавий, пізнавальний фільм!
Світлана Родіна
дякую за висвітлення традиції святкування, такої яка вона є! вважаю, що потрібно відзняти продовження :)