Схрон
Схрон
5/5
5
Average: 4.7 (16 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

Hideout

Oksana Voytenko
2020 year
history
27
ukr
eng
Unfortunately this film is currently not available due to the terms of the license agreement.
Synopsis

Ukraine, 1946. Ukrainian rebels with their chief and his pregnant wife are in hiding. Soviet police is looking for them. But the situation is even more complicated as one in the hideout keeps a big secret.

Read in full
×
Film trailer «Hideout »

Similar movies

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe
Impressions of the film
Comments
Sorting
Profile picture for user tregubruslan@ukr.net
Руслан Трегуб
Кохання, зрада, надія, буря емоцій, плани на майбутнє, нове життя, але все перекреслила війна, війна за незалежність України, війна, яка забрала багато справжніх українців! Війна, яку вели українці на два фронти, проти фашистської Німеччини та радянського союзу. Але нове життя, яке приходить у цей світ підчас смертельної небезпеки дає надію та віру у перемогу за Незалежність України! Дуже емоційно складний фільм, але неймовірно потрібний аби молоде покоління могло відчути, що таке справжнє кохання, самопожерта та любов до України... Але найбільше я був вражений коли дізнався, що фільм "Схрон" засновано на реальних подіях! Виявляється події розгорталися у 1946 року в бункері в Болехівському районі де переховувалися обласний провідник ОУН Станіславівщини Ярослав «Роберт» Мельник, його дружина Антоніна, новонароджений син та ще кілька постанців. Їх, як і героїв фільму, розшукували НКВД-исти. Більшовики вимагали здатися живими, але почули лише гімн України, а опісля – постріли. «Роберт» вбив дружину, дитину, а опісля – себе. Схрон - це саме про боротьбу, героїзм та трагедію бійців Української Повстанської Армії та українського народу вцілому....
Profile picture for user 9424597@gmail.com
Андрій Милик
Крутий фільм, музика, костюми
Profile picture for user ernest.holovlov@gmail.com
Ernest Holovlov
Особливо здивував сценарій і те як все красиво знято. Словом, фільм — ульот!!!! Однозначно рекомендую до перегляду всім небайдужим до української історії!!
Людмила Шундик
Класний фільм,декорації,костюми , спецефекти 🔥🔥🔥на мою думку переможець Золотої Дзиґи! Досі не розумію чому переміг бульмастиф 🤔
Profile picture for user sobolevskyj@gmail.com
Анатолій Ігорович
На даний момент фільм особливо актуальний
Катерина Оникійчук
Бачила фільм на Молодості і відкритих показах, але іще раз подивилась його тут, як в перший раз. Неймовірна робота. Сильна, красива і потужна. Сповнена смислів та цінностей. Впевнена, кожен зрозуміє щось своє. Режисерська, операторська робота, гра акторів - топ!
Profile picture for user oleh.sannikov@gmail.com
Санні
На жаль, не можу розділити захоплення попередніх відгуків. Стрічка патріотичного формату зі стандартним набором кліше: ідейний командир, слабкий зрадник, великодушний злодій. Театралізована і романтизована режисура. В криївці повне хюґґе. Тому найсильніші кадри в кінці, там де наведена історична довідка: "Останній бій між УПА і радянською армією відбувся у 1968 році", через 23 роки після закінчення Другої Світової.
Алла Мизенко
Дуже. Ворог той самий і все іде по колу...