Екзарх
Екзарх
5/5
5
Average: 4.5 (37 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

Exarch

Nadia Parfan, Maria Stoianova
2014 year
drama
10
ukr, rus
eng, ger
Synopsis

A young Orthodox priest, fed up with too much intolerance and hypocrisy at the Kyiv Pechery Lavra, decides to leave his service there. He finds for himself a new flock: gays, lesbians, bisexual and transgender people as well as those living with HIV/AIDS. However, the official Orthodox Church denies them the right to be Christians and homophobic society compels them to hide their sexual orientation. What has to happen to make the Church embower LGBT believers?

Read in full
×
Film trailer «Exarch »

Similar movies

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe
Impressions of the film
Comments
Sorting
Вета Чикалова
За всі ці роки, здається, фільм набрав додаткової ваги у відтінках своїх метафор. Дуже дякую за глибоке враження.
Daria Li
Світлі, живі, думаючі, віруючі люди - і темна, мертвонароджена, наче зомбована хода з невігласницькими гаслами. Знаходячись в Україні 21 сторіччя, хочуть повернутися в часи колонізаторської імперії, називають українців (до яких себе чомусь не відносять) "хохлами", а в храмах, де де-юре повинні квітнути любов, прощення і милосерддя, де-факто є тільки ненависть до "жидов", "гомосексуалистов", та ідентифікаційних кодів. Ментальне Середньовіччя вкупі з агресивним бажанням нав"язати своє зубожіння всім навколо, щоб не почуватися поряд з нормальними сучасними людьми брудними та бридкими, бо легше всіх опустити до свого рівня, ніж визнати свою неправоту.
Юлія Чернецька
Як же боляче бачити цей "руззкій мір" у стінах Києво-Печерскої Лаври...
Profile picture for user jetpeks@gmail.com
Dmytro Hreshko
Цікаво дивитись фільм у світлі сьогоднішніх подій. Релігія я рупор пропаганди, або у кожного своя можу бути
Profile picture for user vspylypenko@gmail.com
Viktor Pylypenko
Чудовий фільм, я хоч і атеїст, дуже поважаю пана Вільде, знаю його особисто, як прекрасну людину з непорушною гуманістичною позицією
Anastasia S
Прекрасна замальовка.
Лана Рибачук
Дякую Усім людям у котрих очі та серце відкриті на 360 градусів❤️ Як може бути ще краще?!)) Що ще можливо для усього люду?!))
ирина ященко
Искренне и чисто!