Кров'янка
Кров'янка
4/5
4
Average: 4.6 (102 votes)
Thank you! Your vote has been counted.

Blood Sausage

Arkadіy Nepitalyuk
2016 year
tragicomedy
23
ukr
eng
Synopsis

Andrew's parents slaughtered a pig to make a traditional Ukrainian dish – blood sausage – for Masha, who is Andrew's fiancé. They want to meet her as their own, treat her the best – a dish of pig blood. But Masha is Jewish. And no one except Andrew knows about it.

Read in full
Сreative group
Distribution

Pronto Film
https://pronto.kiev.ua/en

×
Film trailer «Blood Sausage »

Similar movies

All films
Did you like the film? Picked up for you a few more with a similar vibe
Impressions of the film
Comments
Sorting
Анна Вознюк
На тлі повномаштабної війни фільм викликає радше негативні емоцій: оцей наскрізний мотив затхлих українців-ксенофобів із села, мотиви "ну то й що, як росіянка", антисемітизм старшого покоління... Звичайно, сам жанр будується на гіперболізації проблем, та зараз, під час війни, коли всі почуття загострені, ця короткометражка викликала відразу через ту кількість стереотипів про українців у селах
Show answers
Profile picture for user lilialevchenko@gmail.com
Лілія Л
Погоджуюсь. Фільм сподобався атмосферністю, але мати-юдофобка - це гіпербола.
Sofiya Vynnytska
Погоджуюсь! Дивилася його на показі українських короткометражок для іноземців за кордоном в сам розпал війни... як фільм відірваний від теперішнього контексту він хороший! але в мене викликає купу запитань доцільність вибору його для такої непідготовленої публіки!
Profile picture for user bolsunovska.daria@gmail.com
Daria Bolsunovska
Гарний фільм, Хто хоч раз різав кабана, знає, що так воно все і є)))) Війна - не війна, а життя продовжується, і глибинні проблеми треба піднімати і викорінювати. От у мене родич точно як та мама. І зуби не чистить, і євреї у нього у всьому винні - у війні, бідності, світовій змові тощо. Так шо фільм - топчик.
Артем Нижник
Фільм – супер! Дуже рекомендую!
Sergiy Zagrebelnyy
Фільм дуже сподобався, показав те, що багато з нас старанно приховують.
Profile picture for user antoniuk.ivanka@gmail.com
Ivanka Antoniuk
Фільм із запахами: села, крові, горілого, пороху, хати. На жаль, нині багато хто досі є безпідставними антисемітами. Хоч фільм і гіперболізовує проблему (чи ні?), вартий перегляду хоч заради спогадів з дитинства про село :) Одразу хочу додати до попередніх коментарів, які говорять про "стереотипне представлення сучасного українського селянства" та про те, що фільм зібрав усі негативні стереотипи у собі - ні. Схоже, такі коментатори ніколи не були у віддалених від цивілізації селах, де люди досі розводять худобу та забивають її на їжу, п'ють кров та молоко з банок та мають пічку у хаті. Українські села дуже різні, у кожному селі та куті є свої традиції, тому цей фільм - демонстрація ситуації з життя однієї сім'ї, цілком реальної. Ймовірно, деякі міські жителі і уявляють, що цей фільм - щось із області фантастики, та такі ситуації є абсолютною нормою для деяких сімей і досі. Тому кому фільм не сподобався, той, швидше за усе, його просто не зрозумів та не відчув.
Profile picture for user gorovoy@sw.uz.gov.ua
vladimir gorovoy
все натуральне. життєвий та розкутий.
Viktor Plekan
Сподобалося - гарно вийшло у вас!
Profile picture for user andrianadudyk@gmail.com
Андріана Дудик
Якесь знущання а не фільм. Купа стереотипів про село і спаплюжені образи українців. Дно. Чому за гроші українців знімають фільми, які шкодять і розвивають комплекс меншовартості?
Show answers
Profile picture for user lilialevchenko@gmail.com
Лілія Л
Я б не сказала, що фільм розвиває комплекс меншовартості. Але мати махрова-антисемітка - персонаж гротескний, імхо.
Віктор Мельник
Ви не праві,тільки слабкі люди прикрашають дійсність і бояться правди. А жінка й не анисемітка,адже вона ж не призиває нищити євреїв,лише не хоче бачити їх у своїй хаті. Це просто дитячий інфатилізм а не антисемітизм. Антисемітизм це коли усіх семітів і арабів призивають знищити фізично. А євреї які живуть в Україні переважно і не євреї а хазари лиш іудеї за релігією.
Tamara Kabysh-Rybalka
дуже атмосферно знято! хороший фільм.
Інна Дардалан
Шикарно!