FAQ

Що таке «Такфлікс»?


Це проект онлайн-кінотеатру, де можна легально дивитись українське кіно. Зараз «Такфлікс» існує в режимі пілота. Якщо все буде добре, до кінця 2020 року ми запустимо повноцінний онлайн-кінотеатр.

Що означає назва «Такфлікс»?


Це відповідь “так” — українському кіно, українські аудиторії, онлайн-дистрибуції.   А ще це робоча назва проекту на етапі пілоту. Це щось про оптимізм, позитивний настрій і нові українські можливості. Як і все інше на цьому етапі, назву ми тестуємо та обговорюємо. Зокрема, тут — приєднуйтесь. За найкращі ідеї даруємо промо-код.

Як подивитися фільм на «Такфліксі»?


Бета-версія сайту takflix.com почне працювати 31 грудня 2019 о 20:20 за Києвом. Щоб подивитися фільм, треба купити електронний квиток. З моменту оплати ви отримуєте доступ до фільму на 3 доби (72 години). Вартість квитка — 50 грн.

Чи можна дивитися фільми «Такфліксу» з-за кордону?


Фільм «2020: Безлюдна країна» доступний у будь-якій точці планети, де є швидкий інтернет. Наші наступні релізи також будуть доступні на більшості територій. Для винятків зберемо інформацію і розкажемо про альтернативні можливості перегляду.

Які фільми будуть на «Такфліксі»?


Першим фільмом на «Такфліксі» стане антиутопія Корнія Грицюка «2020: Безлюдна країна». Ми обрали його тому, що це фільм про недалеке українське майбутнє, яке настає в момент запуску нашої платформи. Нам також цікаве саме це кіно як прецедент українського “інді”: офіційний бюджет фільму становить $325. А ще це перше українське мок’юментарі (той жанр, у якому зняті «Борат» і «Вихід через сувенірну крамницю»)

У перше півріччя 2020 року колекція «Такфлікса» буде поповнюватися одним фільмом щомісяця. Для початку готуємо невелику підбірку авторського кіно українського виробництва останніх років. Зараз не можемо сказати детальніше, бо все ще ведемо перемовини з правовласниками — суворо конфіденційні. Але обіцяємо тримати вас в курсі.

В кінці 2020 року плануємо суттєво розширити колекцію і запустити функцію підписки. Також готуємо спецпроекти, онлайн-фестивалі і навіть окремий розділ для краудфандингу. Саме ТАК: у вас буде можливість стати трошки продюсером!


Ви показуєте україномовне кіно чи все вироблене в Україні? Іноземні фільми з українським дубляжем будуть?


Спочатку покажемо невелику кількість фільмів українського виробництва останніх років. У них звучить українська чи українська + інші мови народів України. В майбутньому плануємо показувати іноземне кіно з українськими субтитрами.
 

Чи будуть субтитри до фільмів?


Будемо показувати українські фільми з англійськими субтитрами, а також субтитрами іншими мовами, які є у правовласників. В майбутньому плануємо субтитрувати самі.

Чи безпечна система оплати на сайті?


Цілком. Наші з вами гроші збиратиме Portmone — один з найнадійніших еквайрингових сервісів в Україні.

Коли буде повноцінна версія сайту?


Оновлену версію «Такфлікса» з широким вибором фільмів, підпискою і всім “марафетом” плануємо запустити в кінці 2020 року. Деталі обіцяємо повідомити.

Хочу, щоб мій фільм потрапив на вашу платформу. Що для цього потрібно?


Якщо ви режисер(ка), продюсер(ка) чи правовласник фільму і хочете запропонувати співпрацю, пишіть нам на пошту takflixcom@gmail.com. Ми подивимось ваше кіно і дамо відповідь за 3-4 тижні.

Які умови роботи з авторами?50% прибутку від продажу квитків отримують творці фільму. В майбутньому ми плануємо відкрити окремий розділ для краудфандингових кампаній на підтримку кіновиробництва.

Як мені дізнатись про наступні фільми, які будуть на «Такфліксі»?


Обирайте улюблений канал зв’язку і отримуйте наші новини. У нас є розсилка (раз чи двічі на місяць), фейсбук, інстаграм або електронна пошта takflixcom@gmail.com.

Хто все це фінансує?


«Такфлікс» — незалежний проект, який заснувала кінорежисерка, продюсерка та кураторка Надія Парфан. Ми не пов’язані з жодними політичними силами чи іншим бізнесом.
Зараз ведемо активні переговори з потенційними партнерами — як тільки завершимо, оголосимо їхні імена.
 
Payment by Visa and Mastercard is provided by service of online-payments Portmone.com. Payment safety was confirmed by PCI DSS security audit. In case of questions call or email us: +380(44)2000902, support@portmone.com

 

 
 
© 2019 - 2020 Takflix
Designed with at Qubstudio