Співає ІФТКЕ


Іван Васильович багато років очолює профспілку комунального підприємства Івано-Франкіськтеплокомуненерго. Його opus magnum — профспілковий хор, у якому співають диспетчери, ремонтники, слюсарі, бухгалтери. Опалювальний сезон вносить корективи у графік репетицій. Чи зігріє холодну батарею українська народна пісня?

ДИВИТИСЯ
₴60 / 7 днів

РЕЖИСЕРКА
Надія Парфан

МОВА ДІАЛОГІВ
українська

СУБТИТРИ
English, Polski, Française

ДОСТУП
Без обмежень
Антоніо Лукіч

Мої думки тихі

Молодий звукорежисер Вадим отримує замовлення – записати голоси закарпатських тварин. Це може стати його шансом назавжди залишити "незручну Україну" і переїхати до Канади, подалі від проблем. Помічником у цій роботі стає його мама.

 


Ярослав Попов

Людина з табуретом (18+)

Група мрійників на чолі з Леонідом Кантером вирушає в подорож до мису Горн. Їхня мета — поставити звичайний табурет з київської кухні на березі Тихого океану. Леонід знімає мандрівку на камеру і перетворюється на героя власного фільму. Його сценарій міняє повернення в Україну та подорож, яку безстрашний мрійник вирішив здійснити останньою.

 


Роман Бондарчук

Вулкан

Лукас вирушає на кордон з Кримом у складі моніторингової місії ОБСЄ. Але після дивних збігів обставин, він опиняється у містечку на півдні України, де зустрічає місцевого дивака на ім'я Вова. Слідуючи за Вовою, Лукас повільно занурюється у світ української провінції, де життя відірване від усякої логіки чи структури.

 


Вадим Ільков

Розділові Наживо

Фільм-концерт «Розділові Наживо» досліджує поезію через музику та візуальні образи, звертаючи увагу на ритми та інтонації. Це чуттєвий твір про любов, ніжність, смерть, терпіння до тих, хто поряд, про тишу.

 


Ігор Мінаєв

Какофонія Донбасу

Що поєднує Дзиґу Вертова, гурт "Пающіє труси" і російську військову агресію на Сході України? Режисер Ігор Мінаєв зібрав унікальні архівні матеріали, артефакти популярної культури та інтерв'ю з очевидцями історичних подій, щоб показати могутність радянського міфу про Донбас.