Мої думки тихі


Молодий звукорежисер Вадим отримує замовлення – записати голоси закарпатських тварин. Це може стати його шансом назавжди залишити "незручну Україну" і переїхати до Канади, подалі від проблем. Помічником у цій роботі стає його мама.

ДИВИТИСЯ
₴60 / 7 днів

РЕЖИСЕР
Антоніо Лукіч

МОВА ДІАЛОГІВ
Українська

СУБТИТРИ
Російська

ДОСТУП
США, Канада та Західна Європа
Ярослав Попов

Людина з табуретом (18+)

Група мрійників на чолі з Леонідом Кантером вирушає в подорож до мису Горн. Їхня мета — поставити звичайний табурет з київської кухні на березі Тихого океану. Леонід знімає мандрівку на камеру і перетворюється на героя власного фільму. Його сценарій міняє повернення в Україну та подорож, яку безстрашний мрійник вирішив здійснити останньою.

 


Роман Бондарчук

Вулкан

Лукас вирушає на кордон з Кримом у складі моніторингової місії ОБСЄ. Але після дивних збігів обставин, він опиняється у містечку на півдні України, де зустрічає місцевого дивака на ім'я Вова. Слідуючи за Вовою, Лукас повільно занурюється у світ української провінції, де життя відірване від усякої логіки чи структури.

 


Вадим Ільков

Розділові Наживо

Фільм-концерт «Розділові Наживо» досліджує поезію через музику та візуальні образи, звертаючи увагу на ритми та інтонації. Це чуттєвий твір про любов, ніжність, смерть, терпіння до тих, хто поряд, про тишу.

 


Ігор Мінаєв

Какофонія Донбасу

Що поєднує Дзиґу Вертова, гурт "Пающіє труси" і російську військову агресію на Сході України? Режисер Ігор Мінаєв зібрав унікальні архівні матеріали, артефакти популярної культури та інтерв'ю з очевидцями історичних подій, щоб показати могутність радянського міфу про Донбас.

 


Андрій Литвиненко

Заповідник Асканія

В Асканії-Нові уживаються дуже різні види тварин і людей. Науковець, директор, колишній хіппі, молоді репери, а також буйволи, зебри і пелікани. Вже ціле століття Асканія захищає природу від змін, які несе людина. Та чи прийме вона зміни, необхідні для власного виживання?